İster kişisel olsun isterse kurumsal olsun günümüzde bir sektöre yön veren bir terim olarak Temizlikçi Bayan  Temizlik şirketlerinin bir hizmet katagorisi haline gelmiş durumda. Bayanlar Temizlikçi olarak çalışmak için kurumsal şirketlerin bünyesinde yer alarak hem firma bünyesinde belli bir çalışma prensibi ile hizmet sunarken hem hizmet alanın hemde hizmet sunanın hakları da belli bir güvence altına alınmış olmaktadır. Kurumsal olarak; İş yeri , Ofis ,  Büro  gibi alanlarda hizmet talepleri olurken, Kişisel olarak Ev, Daire, Villa temizliği  gibi alanlarda hizmet talebi arzu edilmektedir. Tabi hem kişisel olsun hemde kurumsal olsun bazı soru işaretleri de kafaalrda oluşmaktadır. Temizlikçi bayanlar güvenilir mi? Nekadar Güvenilir?  Temizlikçi bayan fiyatları ne kadar?

Temizlikçi Bayanlara güvenilir mi? Nekadar Güvenilir?

TEMİZLİKÇİ BAYAN
Temizlikçi Bayan

BakTem temizlik şirketi Olarak kendi deneyimlerimize dayanarak şunları söyleyebiliriz. Temizlikçi bayanlar güvenilir mi? Nekadar Güvenilir?sorusunu detaylı bir şekilde cevap vermeye çalışacağız.

Temizlikçi Bayanlara güvenilir mi?

Temizlikçi Bayan hizmeti sunan şirketlere bağlı olarak değişkenlik gösteren bu sorunun cevabını biz kendi adımıza cevap verdiğimizi öncelikle sizlere söylemek gerekir.  Biz Gönderdiğimiz elemanların güvenilir olması için adli sicil belgesi v.b.  tüm belgeler ile birlikte işe alıyoruz. Bu durum en büyük ayırt edici özellik olarak karşımıza çıkmakta. İkinci olarak ise referans sistemi ile elemanlarımız kendi referansları ile önerilen kişilerin olmasına özen gösterilmekte bu da güvenilir olmayla beraber hizmet talep edende olumlu etkiler bırakan aileden bir kişi imiş gibi bir sıcaklık oluşturmakta. Buda tabi teşekkür ve hoşnutluk olarak geriye dönmektedir.

Bu Prensipler dışında Temizlikçi bayanlar güvenilir mi? sorusuna En güzel cevap gene siz müşterilerimiz değerli yorumlarınız cevap olarak yeter diye düşünüyoruz. Sizlerde Yorumlarınız ile bizlere Bu soruya cevap vermemizde yardımcı olabilirsiniz.

  Temizlikçi bayan fiyatları ne kadar?

  Temizlikçi bayan fiyatları ne kadar? Sorusuna da cevap verecek olursak şirketlerin belli başlı bir fiyatı olmamakla beraber genel olarak verilen hizmet aynıdır. Bir şirket kurumsal giderlerinin ssk, personel maaşları gibi giderlerinin oranına göre değişen fiyatları vardır. Örnek olarak kendi Fiyatlandırma politikamız.

  • Malzeme + Temizlikçi Bayan = 200 ₺
  • Malzemesiz Temizlikçi Bayan 175 ₺

dir.

Detaylı bilgi almak için iletişim tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.