Samsun Halı Yıkama Firması

Samsun Halı Yıkama Firması
Samsun Halı Yıkama Firması

Samsun Halı Yıkama fabrikası ile sizde halılarınızı güvenli ve hijyenik bir ortamda teknolojik makine sistemleri ve Bak-Tem Halı Yıkama markasının garantisi ile yıkatmış olacaksınız. Halılarımız yıl içerisinde en az iki veya üç defa yıkanması sizlerin ve çocuklarınızın sağlığı için en doğru seçenektir. Samsun halı yıkama hizmetlerinde yıkama anlamında bir çok alternatif yer almaktadır. Koltuk ve yatak yıkama, stor ve zebra perde yıkama, Battaniye ve yorgan yıkama seçeneklerimiz mevcuttur. Aynı zamanda değerli yün ve ipek halılarınız içinde garantili olarak yıkama hizmetimiz mevcuttur.

Bak-Tem Temizlik Şirketleri – Samsun Halı Yıkama Firması  

Bak-Tem Temizlik Şirketleri
Samsun Halı Yıkama Firması

2013 Yılında İstanbul’da kurulmuş olan firmamız Genel Temizlik hizmetleri sunmaktadır. Profostonel hizmet Anlayışı ile % 100  Müşteri Memnuniyetini Hedeflemektedir. Ankara, İzmir, Bursa ve Adana‘dan sonra Samsun‘a da kalite anlayışını taşımış bulunmaktayız.


Titiz Halı Yıkama Samsun

Samsun Bak-Tem halı yıkama personellerimiz halılarınızı kendi evinin halıları gibi görmektedir. Firma olarak hizmet politikamız fabrikamıza gelen her halı bizim kendi halımızdır ve gerekli olan tüm titizlik gösterilmek zorundadır. Hatta personellerimize performans ödülü sistemi getirdik. Yani yıl boyunca şikayet gelmemesi durumunda personellerimiz ödünlendirilmektedir. Amacımız halılarınızı tam istediğiniz gibi tertemiz ve sağlıklı olarak tekrardan sizlere teslim etmektir.

Samsun Halı Yıkama Kampanyaları

Samsun Halı Yıkama Kampanyaları konusunda güncel bilgilere bu sayfada yer vermekteyiz. Genel olarak evinizde 30-40 metre kare civarında halınız bulunması durumunda %10 indirim kampanyamız her zaman geçerliliğini korumaktadır. Ayrıca ileri tarihlerde tavsiye et indirimi kazan kampanyamız başlayacaktır. Halı yıkamada kampanya yaparken kalitemizden ödün vermemek üzerine çalışmalar yürütüyoruz. Bu nedenle ortaya koyacağımız tüm kampanya seçeneklerinde sözümüzü, kalitemizi koruyarak yerine getireceğimizden emin olabilirsiniz.

Samsun Koltuk Yıkama

Samsun Koltuk Yıkama

Samsun koltuk yıkama hizmetini üç motorlu özel vakumlu makinemiz ile gerçekleştirmekteyiz. Evinizde, iş yerinizde, cafede veya restorandaki koltuk, çekyat, yatak, sandalye, berjerleriniz sağlıklı ve memnuniyet garantili olarak yıkanmaktadır. Samsun’da Koltuk yıkama işlemleri ortalama 2 ile 3 saat arasında sürmektedir. Yıkama işlemi sonrasında ortalama 8 saat yıkanan koltuklar kullanılmaması önerilmektedir. Koltuk üzerinde yer alan çay, kahve, kalem gibi bir çok lekeden sizleri kurtarıyoruz. Makinemizin işlevsiz kaldığı bölümlerde lokal uygulamalar yapmaktayız.

 Samsun Halı Yıkama

(Türkiye)’nin büyüyen illeri arasında yer alan Samsun nüfus bakımından çok hızlı artış göstermiştir. Buna bağlı olarak hizmet sektörlerine olan taleplerde artma eğilimindedir. Bak-Tem halı yıkama fabrikası olarak ilçemizde faaliyet göstermekteyiz. Samsun içinde tüm semtleri içinde haftanın tüm günleri ücretsiz servis ile hizmet seçeneklerimiz mevcuttur.

Samsun’da Halı Yıkama

Samsun’da Halı Yıkama çalışmaları yaklaşık olarak 1 senelik bir maziya sahiptir. Daha öncesinde komşu illerden gelen halı yıkama firmalarının yerini Samsun ilinde kurulan fabrikalar almıştır. Şuan sayıları 100’lerle ifade edilen bu fabrikalar sayesinden Samsun’da halı yıkatma problemi ortadan kalmış durumdadır. Artık bunun yerine kaliteli çözüm üreten fabrikaları bulmak gibi bir problemle karşı karşıya kalınmaktadır. Firmamız Bak-Tem halı yıkama müşteri memnuniyet odaklı çalışmaları sayesinde yüzlerce fabrika arasından sıyrılarak markasını değerli kıracak çözümler üretmiştir.

Bak-Tem Halı Yıkama Fiyatları

Samsun ilinde faaliyet gösteren fabrikamızın yıkama fiyatları halılarınızın türlerine göre farklılık göstermektedir. Makine, Yün, ipek, akrilik, shaggy, iran, çin, step, nepal gibi bir çok seçenek mevcuttur. Aynı zamanda fiyatları belirleyen diğer faktörler, şampuan markası, kullanılan makine seçenekleridir. Fiyat konusunda bilgi almak için bizleri istediğiniz saat aralığında araya bilirsiniz.

Garantili ve Kurumsal Halı Yıkama Samsun

Samsun Halı yıkama sektörünün çok fazla talep görmesi nedeni ile açılan firma sayıları oldukça fazladır. Sadece Samsun ilimizde 200’den fazla firma mevcuttur. Bu firmalar arasında en büyük problem hizmet kalitesinin problemi olmasıdır. Bak-Tem halı yıkama olarak hizmetlerimizde sizlerin memnuniyeti için kurumsal bir bakış açısı ile garantili hizmet üretmekteyiz.

Samsun Stor ve Zebra Perde Yıkama

Perde yıkama çalışmalarında özellikle stor ve zebra perdelerin yıkanmasını sağlıyoruz. Uzman personellerimiz özenli bir şekilde perdelerinizi kurulu sistemlerinden çıkartarak evinizden almaktadır. Daha sonrasında fabrikamızda yer alan özel bölümlerde yıkama işlemleri gerçekleştirilmektedir. Perdelerin yıkanması ve sonrasında kurutulması aşamalarında gerekli olan tüm özen gösterilmektedir.

En iyi halı yıkama fabrikası Nasıl Olmalı?

Bu sorunun cevabını bulmak aslında çok basittir. Müşteri memnuniyetini en iyi seviyeye çıkartan firma en iyi halı yıkama çalışmasını gerçekleştirmiş olacaktır. Tabi siz müşterilerimiz hangi firmanın en iyisi olduğunu anlamanız için bazı küçük bilgilere ihtiyaç duyuyor olacaksınız. Bunun için bizlerin tavsiyesi firma ismi şikayet şeklinde goolge üzerinden bir arama gerçekleştirin. Eğer ki karşınıza bir şikayet konusu geliyor ve detayına baktığınızda gerçekten böyle bir şikayet doğru ise o firmadan uzak durmanızı tavsiye etmekteyim. Aynı zamanda sosyal medya, google rehber sayfalarında yer alan yorumlara da göz ata bilirsiniz.

Halı yıkamada müşteri yorumları

Bak-Tem halı yıkama fabrikası olarak müşteri yorumlarına çok önem vermekteyiz. Her ne kadar siz değerli müşterilerimizi yönlendiriyormuş gibi görünse de aynı zamanda biz işletme sahipleri içinde kendimizi objektif olarak göre bilmenin bir çözümüdür. Siz saygı değer müşterilerimiz özellikle firmaların web siteleri dışında yapılan yorumları incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Adım Adım Halı Yıkama Basamakları

Yıkama çalışmalarında genel olarak uyguladığımız hizmet adımları şu şekildedir.

  • Randevu oluşumu ve halıların alınması; Samsun Halı Yıkama Firmamızı aradığınız an itibari ile sizlere randevu oluşturma sırasında verilmiş olan tarih ve saate tam uyularak adresinizden halılarınız alınmaktadır. Halılarınız alınır iken sizlere yıkama bedeli bilgisi verilecektir.
  • Barkod ve işlem sırasına alınması; Halılarınız servise alındığı zaman barkod çalışması yapılmaktadır. Sonrasında fabrikamıza geldiğine yıkanmış halıların bekletildiği bölüme alınarak yıkama işlemi için bekletilmektedir.
  • Toz Alma Çalışması; Halılarınız yıkamadan önce toz alma makinesinde işlem görmektedir. Bu işlemin hemen sonrasında yıkama bölümüne alınmaktadır.
  • Yıkama işlemleri; Halılarınız 12 fırçalı özel makinemiz ile yıkaması yapılmaktadır. Yıkama esnasında eğer ki halınızı üzerinden lekeler var ise bu lekelerin çıkartılması için lokal uygulamalar yapılmaktadır.
  • Kurutma adımı; Halılarınız yıkama sonrası özel sıkma makinemiz ile üzerindeki fazla su alınarak kurutma odalarına asılmaktadır.
  • Kontrol ve paketleme; Kurutma sonrasında halılarınız leke kontrolü yapılarak paketlenmektedir. Ve son aşama olarak tarafınız aranıp randevu alınarak halılarınız sizlere teslim edilmektedir. Teslimat sonrasında herhangi bir memnuniyetsizlik söz konusu olması durumunda firmamız garantisi devreye girmektedir.

Samsun Merkez Halı Yıkama

Samsun Merkez halı yıkama talepleriniz için çok hızlı bir hizmet verilmektedir. Çünkü fabrikamız Merkez semti sınırları içerisinde yer almaktadır. Bu nedenle 7 gün sabah 8:00 ile 21:00 saatleri arasında halılarınızı eviniz ve iş yerlerinizden alabiliriz.

Samsun’da Yerinde Halı ve Koltuk Yıkama

Samsun’da Yerinde halı ve koltuk yıkama hizmetlerimiz için özel bir ekip oluşturduk ve bu ekip kullanmış oldukları özel makineler ve şampuanlarla ev ve iş yerlerinde olan halı ve koltuklarınızı sorunsuz bir şekilde yıkamaktadır. Fiyat politikası olarak 100 TL ile 150 TL civarındadır. Taleplerinize göre fiyatlarımızda farklılıklar olacaktır.

Bak-Tem Halı Yıkama Profesyonel Hizmet

Bak-Tem halı yıkama Samsun için marka değeri her şeyin ötesinde bir konumdadır. Bu nedenle siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti her şeyden çok daha önemlidir. Bu nedenle makine, şampuan, personel ve hijyenik bir ortam konusunda hassas bir çalışma gerçekleştirilmektedir.

Neden Samsun’da Bak-Tem Halı Yıkama Doğru Seçenek

En uygun fiyatlarla sizlerin yanında olmaya devam etmekteyiz.

Ücretsiz servis hizmetimiz Samsun’un tüm semtlerinde faaliyet göstermektedir.

Müşteri memnuniyeti garantili olarak yerine getirilmektedir.

Ücretsiz yeniden yıkama garantimiz vardır.

Halılarınız şirketimiz tarafından sigortalıdır.

Samsun Merkez Halı Yıkama Hizmeti

Samsun merkez halı yıkama hizmetlerini de Bak-Tem halı yıkama fabrikası olarak hizmet bölgelerimiz arasında yer almasını sağlayarak hizmet ağımızı genişletmeye devam ediyoruz. Samsun merkez halı yıkama hizmet talepleri için haftanın tüm günleri Pazar dahil servislerimiz mevcuttur. Aynı zamanda ilçenin tüm semtlerinde de yer almaktayız. Sizlerin tek yapması gereken bizleri

nolu telefonumuzdan aramanızdır.

Evlerde kullanılan ve her türlü kir, toz ve hastalık yapıcı mikroorganizmanın kolaylıkla barınabildiği halıların detaylı bir şekilde temizlenebilmesi görünüm açısından olduğu kadar alerji yapan tozlar ve bakterilerden koruduğu için sağlımız açısından da oldukça önemli.  Samsun Halı yıkama fabrikaları arasında yer alan Samsun halı yıkama firmamız, vermiş olduğu kaliteli halı yıkama hizmetinin yanı sıra, kilim, koltuk, battaniye, yorgan, stor perde yıkama hizmetleriyle de birçok ev hanımının beğenisini kazanmayı başarmış durumda. Bu nedenle, siz de Samsun’da oturan diğer pek çok ev hanımının yaptığı gibi Samsun Halı Yıkama Fabrikamıza güvenerek sorunsuz bir halı yıkama hizmeti alabilirsiniz.

Her Türlü Halı Modelini Firmamıza Güvenle Yıkatabilirsiniz

Samsun halı yıkama fabrikasında, ipek, yün, shaggy, el dokuma, deri, halıflex, Bünyan, Lâdik, Yörük kilimi ve Hint kilimi gibi her türdeki halı son teknoloji halı yıkama makinelerinde yıkanır ve santrifüjlü kurutma makineleriyle veya yüzde yüz kapalı ortamlarda kurutma işlemine tabi tutulur. Yapmış olduğu titiz halı temizliği işleminin yanı sıra, halı yıkama fabrikamızda her türlü halı başta olmak üzere, kilim, yorgan, battaniye ve mobilya temizlik işlemlerinin fiyatları da piyasa fiyatlarıyla son derece uyumlu olduğu için firmamızı içiniz rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Samsun Halı Yıkama Konusunda Uzman Personel

Kaliteli bir temizleme hizmeti için gerekli şartlardan biri de elbette ki deneyimli personeller. Samsun Halı yıkama işleminde halılarınızı evinizden alıp temizlendikten sonra tekrar evinize bırakan personellerden başlayarak, yıkama ve kurutma işlemleri gibi halı yıkamanın her aşamasında çalışan deneyimli personeller sayesinde halılarınız güvende. Üstelik her geçen gün daha çok müşteriye ulaşmak üzere genişleyen ulaşım ağı sayesinde nerede oturursanız oturun, Samsun halı yıkama firmamız bir telefon kadar yakınınızda.

Samsun Halı yıkama fabrikamızda halı ve kilim, yorgan, battaniye ve stor perde temizleme ve yıkama işlemlerinde kullanılan kimyasal temizleyiciler, bu eşyaların dokusuna zarar vermeyecek kalitede olduğu için eşyalarınızın kullanım ömrünü de hiçbir şekilde azaltmaz. Bu nedenle halılarınız ve temizliğini yaptırmak istediğiniz diğer eşyalarınızı firmamıza güvenle yıkata bilirsiniz.

 


 

Samsun Temizlik Şirketi, Samsun Temizlik Şirketleri  Samsun Temizlik FirmasıSamsun Temizlik Firmaları