Esenyurt Temizlik şirketi

Esenyurt Temizlik Şirketleri

Temizlik şirketi numarası
Esenyurt Temizlik şirketleri

İstanbul’un En kalabalık ilçelerinden bir tanesi olan Esenyurt İlçesinde  hizmet sunmakta olan bir çok temizlik firması bulunmaktadır. Bu firmalar Esenyurt da yaşayan halk için kaliteli bir hizmet verebilmeyi hedeflemektedir. Esenyurt Temizlik şirketi olarak Sunduğumuz tüm hizmetlerimiz ile emrinizdeyiz. Esenyurt Ev temizliği hizmetimiz ile evlerinizi aileleriniz için daha temiz bir alan oluşturmaktayız. Esenyurt Ofis temizliği için 7/24 durmaksızın uzman ekip arkadaşlarımız ile sürdürmüş olduğumuz temizlik hizmetimiz ile daima yanı başınızdayız.

Esenyurt Temizlik şirketleri Arasında ki en önemli ayırt edici özellik aslında hizmet kalitesidir. Bizler Esenyurt Temizlik Şirketi olarak halkımıza garantili hizmetlerimiz ile Esenyurt Temizlik şirketleri Arasında  En iyi 10 Esenyurt Temizlik şirketi arasında yer almaktır. Esenyurt Temizlik fiyatları hakkında bilgi edinmek isteyen müşterilere uygun fiyat politikamız ile yardımcı olmaktayız özellikle Esenyurt’da ev temizliği fiyatları ve Esenyurt gündelik temizlikçi bayan fiyatları En çok sorulan ve merak edilen Esenyurt Temizlik fiyatları  arasındadır.

Esenyurt Temizlik şirketi

Esenyurt temizlik şirkleti
Esenyurt temizlik şirkleti

Esenyurt temizlik şirketleri olarak garantili olarak sunduğumuz hizmetler şunlardır.Esenyurt Esenyurt Dış Cephe Temizliği, Esenyurt  Ev Temizliği,Esenyurt Büro Temizliği , Esenyurt  Ofis Temizliği, Esenyurt  Mağaza Temizliği, Esenyurt  Dükkan Temizliği, Esenyurt  Banka Temizliği, Esenyurt  Fabrika Temizliği, Esenyurt  Site Temizliği, Esenyurt  Merdiven Temizliği, Esenyurt  Zemin Temizliği, Esenyurt Okul Temizliği, Esenyurt  Otel Temizliği, Esenyurt Mutfak Temizliği, Esenyurt  Villa Temizliği, Esenyurt Petrol Ofisi Temizliği, Esenyurt Dershane Temizliği, Esenyurt Hastahane Temizliği, Esenyurt  İnşaat Temizliği, Esenyurt  İnşaat Sonrası Temizlik, Esenyurt  Tadilat Temizliği, Esenyurt  Tadilat Sonrası Temizlik, Esenyurt  Boş Ev Temizliği, Esenyurt  Eşyalı Ev Temizliği, Esenyurt  Endüstriyel Temizlik, Esenyurt  İş Merkezi Temizliği, Esenyurt  İş Hanı Temizliği, Esenyurt  Öğrenci Yurdu Temizliği, Esenyurt  Depo Temizliği, Esenyurt  Petrol İstasyonu Temizliği, Esenyurt  Plaza Temizliği, Esenyurt  Yangın Sonrası Temizliği, Esenyurt  Su Baskını Temizliği, Esenyurt  Çatı Temizliği, Esenyurt  Bodrum Temizliği, Esenyurt  Cam Temizliği, Esenyurt Eczane temizliği, Esenyurt İbadethane Temizliği Başlıca sunulan hizmet kategorileridir.

Esenyurt temizlik şirketi ihtiyaçlarınıza en uygun hizmeti sunması için lütfen çekinmeden bizimle iletişim kurunuz.


Mahalleler


Esenyurt Temizlik Şirketleri olarak Hizmet verdigimiz mahalleler;

 


Hizmetler


 • Esenyurt  Dış Cephe Temizliği
 • Esenyurt  Ev Temizliği
 •  Esenyurt Büro -  Ofis Temizliği
 • Esenyurt Mağaza - Dükkan Temizliği
 • Esenyurt Banka Temizliği
 • Esenyurt Fabrika Temizliği
 • Esenyurt Site Temizliği
 • Esenyurt Merdiven Temizliği
 • Esenyurt Zemin Temizliği
 • Esenyurt Okul Temizliği
 • Esenyurt Otel Temizliği
 • Esenyurt Mutfak Temizliği
 • Esenyurt Villa Temizliği
 • Esenyurt Petrol Ofisi Temizliği
 • Esenyurt Dershane Temizliği
 • Esenyurt Hastahane Temizliği
 • Esenyurt İnşaat Temizliği
 • Esenyurt İnşaat Sonrası Temizlik
 • Esenyurt Tadilat Temizliği
 • Esenyurt Tadilat Sonrası Temizlik
 • Esenyurt Boş Ev Temizliği
 • Esenyurt Eşyalı Ev Temizliği
 • Esenyurt Endüstriyel Temizlik
 • Esenyurt İş Merkezi Temizliği
 • Esenyurt İş Hanı Temizliği
 • Esenyurt Öğrenci Yurdu Temizliği
 • Esenyurt Depo Temizliği
 • Esenyurt Petrol İstasyonu Temizliği
 • Esenyurt Plaza Temizliği
 • Esenyurt Yangın Sonrası Temizliği
 • Esenyurt Su Baskını Temizliği
 • Esenyurt Çatı Temizliği
 • Esenyurt Bodrum Temizliği
 • Esenyurt Cam Temizliği
 • Esenyurt Temizlikçi Bayan

Esenyurt Ev Temizliği

Esenyurt'da Tertemiz evler mutlu aileler

Atalarımızın da dediği gibi temizlik imandan gelir. Günümüzde temizlik artık ayrı boyuta ulaştı. Kişisel temizliğin ön planda olduğu son dönemlerde artık insanlar evlerinin de temizliğidir.

Esenyurt Ev temizliği Şirketlerinde  artık dikkat etmektir kriterler içinde yer almaya başladı. Artık diyebiliriz. Hatta kadınlar günü reklam bile olabilirsiniz. Ev hanımları ev temizliği bu sebeplerden dolayı profesyonel olarak çalışıyor çalışıyorlar.

Değişen dünya şartlarında kadınlar kendilerine daha fazla zaman ayırmak için ev temizliğini bu işi hakkını veren temizlikçi ablalara bıraktılar. Yeni  bir döneme geçti, seviye atladı diyebiliriz.

Artık kadınlar kendilerine zaman ayırıp yorulmadan  Esenyurtta ev temizliği şirketler ne yaptırabiliyorlar. Yarış halindeler. Geldiler.

Esenyurt inşaat Sonrası Ev Temizliği

İnşaat sonrası Ev temizliği  Oldukca özen GEREKTIREN Bir Işlem uzman ekip malzemeyle ettik ettik Yapılması Gereken Bir işlemdir. Esenyurt İnşaat Sonrası Ev Temizliği  Hizmetimiz de tam bu sebeple sunmaktayız. Düşünün; İnşaat ortamında oluşan harç, Boya gibi inşaat artıkları parkların camlarının veya mutfak armetürü yada fayansların temizliği kolay mı?

Esenyurt İnşaat Sonrası Ev Temizliği  Bak-Tem Temizlik Şirketi Sizler için Bu Durumu Kolay Kurtulabileceginiz Bir Hale getiriyor ve sizlere tertemiz bir yuva sunuyor. Kolayca Bizimle çalışır Geçerek Kolayca Randevu seçeneğibilir,  garantili inşaat sonrası ev temizliği  hizmetimizi talep etmektedir.

 


Esenyurt Temizlik Şirketleri  | Bak-Tem Temizlik

Esenyurt'da Ev Temizliği Şirketleri , İstanbul'da ve Büyük Şehirlerde yaşayan insanların en büyük sorunlarından biri olur başlamiş ve gerek iş hayatının yogunlugu, gerekse bu yogunlugun getirmiş oldugu yorgunlugun ve halsizlikten önce ev temizligine zaman ayıramayan, hem hijyenik, alanlarmiz olan ve ailemizin sıcak yuvasını olan evlerin temizligine önem vermekteyiz.

Esenyurt'da Ev Temizligini Nasıl Yapıyoruz?

Esenyurt'da Ev temizligini Bak-Tem Temizlik firması , Evin listesine göre (Evin Büyüklügü, arzu edilen hizmetin çeşidi) listedetedir. Genel olarak; camların içli dışlı silinmesi, pencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve sebakirkoyklerinin derz geçiş dezenfektesi ve yüzey temizliği temizleme, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapağılarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin içindir. Tüm mobilya, dolap ve elektronik eşyaların temizliği. Balkon, teras, kiler ve ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi. Parke, marley, mermer, sebakirköy, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinmesi. Son olarak daire içerisine dezenfekte kimyasalı içerir.

Evde Cam temizliği Esenyurt;

Esenyurt Cam temizliginde  profosyonel Bir personel İle  Esenyurt Cam temizliği  Uygulaması yapılmaktadır. Camcı malzemelerini hazırlayıp cam ve çerçeveler içeriden ve dışarıdan denizlikler dahil silinir.
Cam temizliği yapılırken mutlaka emniyet kemeri takılıdır.

Evde Mutfak temizliği Esenyurt;

Bayan temizlik personelimiz eldivenlerini ve boneleri takıp müşterimizin isteğine göre domestos ve yağ sökücü ile yukarıdan aşağıya doğru mutfak dolaplarını, fayansları, mutfak tezgâhını ve mutfak kapısını siler. Bu arada unutmadan mutfak lavabo bataryasında oluşan kireç kalıntılarını temizleyerek ilk alındığı hale getiriyor. (aşırı yıpranmış ve korozyona uğramış bataryalar eski haline gelmeyeceğini hepimiz zaten biliyoruz.) Mutfak temizliği bitince eldivenlerini değiştirir.

Evde Banyo temizliği Esenyurt;

Banyo fayans derz aralarını kireç sökücü püskürterek temizler. Durulayıp kurular.
Alkali temizlik ürünü ile ovar durular daha sonra domestos ile tekrar ovarak durular. Duşa kabin bataryalarında oluşan kireç kaldırması da temizler. Lavaboyu ve duşa kabin camlarını silerek işlemi bitirmiş olur. Eldivenlerini değiştirir.

Evde genel toz alımı ve zemin temizliği Esenyurt;

Cam temizliğini bitiren bay personel ile birlikte tüm odaların genel tozu alınır. Odalarda bulunan bilgisayar ve çalışma masaları dolap üstleri, dolap kapağı silinir. Tüm evin kapıları silinir. Tavan kullanarakmaları alınır. Eşyalar çekilerek arkaları elektrik süpürgeleri ile çekilir, zemin temizleme mopu ile kenar köşe silinir.

Evde Koltuk ve halı temizliği Esenyurt;

Bizde koltuk ve halı temizliği için ekstra ücret ödemezsiniz.
Ev temizliğine geldiğimizde 1 takım koltuk ve 5 metrekare halinizi ücretsiz temizliyoruz.

Evde Ütü içindir;

Gelen temizlik personeli kesinlikle kesinlikle yapınız .

Duvar silimi Esenyurt;

Ev temizliği için gelen temizlik görevlilerimiz. Müşterilerin isteğine göre koltuk ve halı temizliği yerine en fazla 1 odanın duvarlarını silmektedir.

Ayrıca Ev Temizlik Şirketi (firması) olarak 7/24 arayabilir ve Ev Temizligi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


Esenyurt Temizlik Şirketleri  arasında% 100 hedefine ulaştırmak için gereklitayız.


Esenyurt  Villa Temizliği

Esenyurt  Villa Temizliği   Villalar. Gerek temizliğin daha yoğun ve doğru gereksiniz. Tecrübeli personelimiz Sayesinde  Esenyurt'da villa temizligi Firması  kısa surede birçok koldan villalarınızı temizlenmekte ettik sizlere temiz'ait Bir ortam sunulmaktadır.

Esenyurt villa temizligi Şirketi  Olarak  İnşaat sonrası Villa temizligiTadilat ettik boya sonrası villa temizligi hizmetlerimiz  Mevcuttur.


Esenyurt Dış Cephe Temizliği Şirketi

Esenyurt Dış cephe temizliği  ve  Esenyurt  dış cephe cam temizliği;  kirlenen bina cepheleri ve  bina camlarının temizliği  belirli aralıklarda yapılmalı ve ilk günkü gereklilikleri içindir. Bak-Tem temizlik Esenyurt'da  bu binada gerekli önlemleri alarak binaların diş cephelerinde oluşan kirlerin temizlenmesini ve güzel bir görünüm kazanmasını sağlar.Firmamız bu gerekli gerekli olan titizliği içerir. Bak-Tem temizlik firması yüksek binalarınızın diş cephe temizliğini ve yine yüksek bina cam temizliğini gerekli önlemleri alarak hizmetinizde Bak-Tem temizlik firması arayarak bu hizmetten faydalanacaktır.

( Esenyurt  ) Vinç ile temizlik  yapılamayan bir şekilde çözüm olarak iskele açılır veya yukarıdan  halatlı temizliği  uygulamaktayız. Dış cephe temizliği Esenyurt  ve  Esenyurt temizlik şirketi  Bak-Tem  TEMİZLİK.

Bu seçeneği içerir. Kullanabilirsiniz tadilat altında dış cephelerde veya inşaatın tamamlanmasından sonraki dış cephe temizliklerinde tasarlanmıştır. Özellikle  Esenyurt  dış cephe cam temizliği nde inşaat artıkları varsa bunların kazınması gereklidir. Ayrıca dış cephe alikobat ile kaplıysa temizlik işlemi daha uzun ve titizlik gerektirir. İnceleme bilgileri uzmanlarımızla görüşmeniz.

Esenyurt'da Dış Cephe Temizligini Nası Yapıyoruz?

Vinç ile diş cephe temizliği  Esenyurt

 

Kendi özel vincimiz ile, vinç ile yapılabilecek diş cephe temizliği işleriniz için en uygun ve en temiz diş cephe hizmeti için,

Dağcı ile diş cephe temizliği

Dağcı ekibimizle yapmış oldugumuz  diş cepe temizliği  Konusunda Esenyurt'da müşterilerimize verdigimiz memnuniyetden Aldığımız güvenle Özel, Dağcı Ekibimiz ile  Esenyurt diş cephe temizliği Şirketleri  Arasında hatrı saylır Bir Yer edınmiş ettik  Esenyurt'da diş cephe temizliği nde müşterilerini profosyonel kadrosu ettik kaliteli Hizmet politikası ile zamanının Teknolojik Bak-Tem Esenyurt'ın tüm semt ve mahallelerin  Diş cephe temizliğiDağcılıklarımız ile kendi işletme (fabrika, şirket, firma, firma, kafe, vb.) gibi yerlerinizin diş cepe temizliğini değerlendirmek için kullanın ve nasıl yapacağınız. ulaşabilirsiniz.

Platform ile diş cephe temizliği  Esenyurt

Platform ile yapılan işlerde en önemli olan iş güvenligi ekranındage çikma belgesi gibi simgeler dir. Bak-Tem temizlik şirketi  Esenyurt'da diş cephe temizliği şirketleri  arasında kendi profosyonel ekibinin tüm değerlendirmeleri hazırlamış ve çalişma ekibinin iş güvenliği ve sağlık ile ilgili tüm egitimleri tamamlamiş bir ekip kur. met ile Yüzden platformu  Esenyurt'da diş cephe temizliği  yapılabilecek Bölgeler de güven huzur ile Bak-Tem temizliği arayabilir muesseseniz'in ettik ettik,  diş cepe kam temizliği ni yaptıra bilirsiniz.

Sepet ile diş cephe temizliği Esenyurt

Diş cephe temizliği  yapan,  Esenyurt diş cephe temizliği Şirketleri genelde cost ettik temizliği yapilacak Olan bölgenin temizliği Için En Uygun vasıta olarak, Gösterilen  sepet ile dış cephe temizliği ni uyuygun gormekte ettik tercik etmektedirler.Bak-Tem temizlik 'de  Esenyurt'da diş cepe temizliği  yapar Iken kullanılabilir en uygun ve en temiz  dişcepe temizliği hizmet  sepetleri sunabilmek için  sepet ile diş cephe temizliğini  tartışmak Esenyurt'da temizlige ihtitacı olan tüm semt ve mahallelerine hizmet etmek siz de bir telefonla ulaşılabilir ve ücretsiz keşifler içindir istifade edilmiştir.

Portatif Sepet ile diş cephe temizliği Esenyurt

Diş cephe temizliği yapan,  Esenyurt diş cephe temizliği Şirketleri  genelde cost ettik temizliği yapilacak Olan bölgenin temizliği Için En Uygun vasıta olarak, Gösterilen  portatif sepet ile dış cephe temizliği ni uyuygun gormekte ettik tercik etmektedirler.Bak-Tem temizlik 'de  Esenyurt'da diş cepe temizliğ i yapar ve diğer temiz dişcepe temizliği hizmet alanı ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayın  .


Esenyurt Fabrika Temizliği

Esenyurt'da Fabrıka Temizliği Şirketleri  arasında kısa zaman da yerini alan ve kaliteli bir fabrika temizliği şirketi olacağını ispatlayan Bak-Tem temizlik şirketi Esenyurt Başta olmak üzere İstanbul genelin de fabrika temizliğinin bulunduğu yer içerir.

Esenyurt'da Fabrika Temizligini Nası Yapıyoruz?

Öncelikli olarak zemin ve duvar temizliği, cam ve pencerelerin yıkanıp silinmesi, eşya ve mobilyaların tozunun bulunduğu, çöplerin atılması, tuvalet ve lavabolar ile merdiven, merdiven ve asansör gibi alanların temizliğiyle ilgilenir. Esenyurt Bak-Tem Temizlik'in hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Esenyurt Fabrika temizlik şirketi  olarak verdiğimiz hizmet seçenekleri şöyledir: Camların silinmesi, duvarların silinmesi, mobilyaların tozunun kullanımı, çöplerin toplanması, lavabo ve wclerin temizlikleri, merdiven ve asansör temizliği, zemin temizliği.  Esenyurt Fabrika temizlik Şirketlerinde  Hizmetimiz: Günlük, haftalık, aylık periyotlarla olduğu gibi bir defaya mahsus da olduğu. Bak-Tem temizlik şirketi  boyut her koşulda hizmet hizmeti hazırdır. İnşaat sonrası, tadilat sonrası, eşyalı veya boş tüm meskenler için boyut uygun çözümler mevcuttur.


Esenyurt İşyeri ve AVM Temizliği

Esenyurt Alışveriş merkezi temizliğini  her temizlik firması koordine ve plan yapmak yapması mümkün değildir. Uzmanlık ister sadece koordinasyon değil aynı zamanda temizlikte gerekli malzemeler de çok önemlidir. Bunları kullanacak personel hangi Kimyasal hangi koşullarda kullanılması gerektiğini mutlaka bilmelidir,  Esenyurt AVM Temizlik Şirketi  Olarak personelimizi Sürekli Bu Konuda eğitiyoruz.

Personel eksikliğini kadromuzda bulundurduğumuz, yedek personeliyle anında çözüyoruz, hiç sıkıntı olmadan tüm temizlik taleplerine hızlıca cevap veriyoruz.


Esenyurt Merdiven Temizlik Şirketi

Bak-Tem TEMİZLİK  olarak  Apartmanlarınız merdiven temizliğini  periyodik olarak profesyonel ve titiz personelleri ile tüm temizlik malzemeleri sizden istenmeden firmamıza ait olarak çok uygun fiyatlara temizliyoruz. Apartmanlarınızın ortak alanlarının temizliğini  yaparken merdiven trabzanları, posta kutusu, elektirik ve su sayacı panoları, apartman önü mıntıka temizliği dahil. Merdiven temizliğinde Esenyurtda bizi müşterilerimize sohbette. Sayısız referansımızla birlikte  Esenyurt merdiven temizliği Şirketi  Esenyurt'da hizmetinde lideriz.

Bak-Tem Temizlik,  Esenyurt'da merdiven temizliği firmaları  arasında önde gidiyor. % 100 memnuniyet garantisi  vermekteyiz. Bu işiniz aynı özen ve üstün hizmet anlayışımızla cevap vermek ve tüm müşterilerimize  % 100 memnuniyet garantisi vermekteyiz.

Apartman ve merdiven temizlik işleri, Apartman temizliği, Merdiven temizliği, Apartman temizlik şirketi, merdiven temizlik şirketi, Apartman merdiveni temizliği, Merdiven silme, Merdiven yıkama, Apartman Merdiveni temizleme, Apartman merdiveni silme gibi hizmetler bulunmaktadır.


Esenyurt Ofis Temizliği

Bak-Tem Temizlik müşterimizimize profosyonel hizmet hizmeti devam etmekten onur duyarız.

Esenyurt'da Temizlik Firması  olarak hizmet veriyoruz. Günümüzün büyük bir bölümünde ofis de geçiririz, çalışma ortamında temizlik ve hijyen hem ruh sağlığı hem beden sağlığı için çok önemli olduğunun farkındayızdır.Esenturt Temizlik firması olarak  Esenyurt ofis temizliği şirketi  en ince ayrıntılarına kadar gerekli temizleriz. Esenyurt  Temizlik firması  aramalarında ve  Esenyurt da en kaliteli temizlik firması  olarak ilk olarak tercih ediliriz.

Profosyonel temizlik için bizleri tercih tercih edebilirsiniz kalitemize güveniyoruz.

Esenyurt Ofis Temizlik Şirketi  olarak Ofis temizliğinde ekiplerimiz camlarınızı cam aletleri ile bez sürmeden hijyenik ve lekesiz temizlik sunarlar.

Masalarınız ve pc'niz için özel bezlerle çizmeden tozları özel temizlik ürünü ve bezleri ile silinir temizlenir.

Ve masa düzeni bozulmadan aynı incelengı gibi tekrar yerine konularak sizden düzenini bozmamaya özen gösteririz.
Kitaplık ve raflarınız vs boşaltılarak tozları alınıp tekrar aynı düzende dizilerek temizliği ederiz.

Mutfağınız komple hijyen şartlarına uygun dolap içleri ve kapakları, aspriratörünüz fayansları anlamakerek, mutfağınızın hijyeni içerir.
Banyo ve wc bölümleriniz özel kimyasal ürünlerimizle temizlenir.
Banyo ve mutfak ekipmanlarımız her zaman ayrıdır.

Merdivenler zeminler, döşeme türüne göre (halı, taş, laminat, epoksi, pvs vb.) Uygun ürün ve sistemle silinip çalışırerek müşterilerimize gönül rahatlığı ile ofisinizin teslimi yapılır.


Esenyurt Otel Temizliği

Esenyurt Otel Temizliği  Çalışan insanlar uğrak yeri olan oteller, sadece gelip geçilen değil aynı zamanda arkadaşlar kaldığı bir hizmet noktasıdır. Bu bağlamda oteller belirli periyotlarla ilgili olacaktır. Esenyurt  Temizlik Şirketi ,  otellerinizin  tüm temizlik  işini birden çok personel ile kısa süreli yapıyor siz ve sağlıklı hale getiriyor. Esenyurt'da Otel Temizliği Şirleti  Bak-Tem Temizlik şirketiyle yapılır.

Esenyurt Temizlik firmaları

Temizlik şirketleri (Esenyurt)  Esenyurt temizlik şirketleri arasında Bak-Tem Temizlik çok kısa bir süre arasında bulunur. Çünkü hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti verdiğimiz önemle büyüyoruz. Siz değerli müşterilerimiz memnun kaldıkça Bak-Tem Temizlik'i öneririzize tavsiye ettiğimiz biliyoruz. Sizlerin tavsiyeleriyle her yeni gün yeni bir müşterimizle çalışmaya başlıyoruz.


Esenyurt Temizlik firması

(Esenyurt) Temizlik Firması  Ev temizliğinde dikkat edilmesi gereken durumlar vardır. Öncelik ev temizliği, ofis temizliği ve villa temizliği hizmeti alacağınız temizlik içindir - firmamız güvenilirliğinden emin olmalısınız. Temizlik şirketlerinde - firmalarında çalışan temizlik personellerini tercih etmenizi tavsiye ederiz. Çünkü güvenilir ev, ofis ve villa temizlik şirketleri için gerçekleşir. Sigortalı, tecrübeli ve adli sicili kontrol edilmiş personellere ev temizliği.


Esenyurt Temizlik Şirketi

(Esenyurt) Temizlik Şirketleri Bak-Tem temizlik, temiz ve hijyen sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri tercih ev temizlik hizmetimiz düzenli periyodik olarak gerçekleşmektedir. Kullanma haftada 1 kez temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlenir için ev hijyenik kalmaktadır. Ev temizliği firmaları - Bak-Tem temizlik. Bak-Tem temizlik; camların içli dışlı silinmesi, pencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, havalandırma, banyo , mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi,

Tüm mobilya, dolap ve elektronik eşyaların temizliği. Balkon, teras, kiler ve ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi. Parke, marley, mermer, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinmesi. Son olarak daire içerisine dezenfekte kimyasalı içerir.

Ev temizliği firmaları arasında bizi farklı yapan özelliğimiz müşterilerimiz memnuniyetinde devamlılık sağlamamızdır. Bak-Tem Temizlik her zaman hizmetinizdedir. Pazar günleri ev temizliği gerçekleştirmekteyiz. Lütfen bilgi ve talep için temizlik firmaları arasında bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.


Esenyurt Zemin Temizliği Ve Cilalama

Binicili, itmeli veya elle kullanılan zemin temizleme makineleriyle her türlü zemin için uygun temizlik işlemi yapmaktayız. Kullandığımız özel kimyasallar ile kirli alanlar temizlemekteyiz.