Ev Temizliği Şirketi

Ev temizliği –  Daire Temizliği

Daire Temizliği Şirketi -Ev Temizliği şirketi olarak; İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Samsun, Adana, Denizli, Kocaeli, Sakarya, Tekirdağ Gibi Birçok ilde hizmet sunan Baktem Temizlik Şirketi Sizlere en güzel hizmeti sunabilmeyi hedeflemektedir. %100 müşteri memnuniyetimiz ile  Tüm illerde ismimizi Güven ile özdeşleştirmeyi başardık. BakTem Ev temizlik şirketi, İnşaat ve Tadilat Sonrası Ev Temizliği, Eşyalı Ev Temizliği, Boş Ev Temizliği, Genel Ev Temizliği ve Rutin Ev Temizliği gibi Birçok katagori de sizlere Yardımcı olmaktan Gurur Duymakta dır. 0+1 Ev Temizliği, 1+1 Ev Temizliği, 2+1 Ev Temizliği, 3+1 Ev Temizliği, 4+1 Ev Temizliği, dublex  Ev Temizliği Başta olmakla bir çok başlıkta sizlerin evinize uygun çözümümüz muhakkak ki mevcuttur. Sunulan hizmetin Garantisini sunmamız bir yana  Uygun Fiyatlara Ev Temizliğini Sunuyor Olmamız Başkaca tercih sebebimizdir. EvTemizliği Fiyatı Hakkında Detaylı Bilgi Edinmek için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Ev Temizliği Nasıl Yapılır?  Yapılan Temizliğe Neler Dahil?

“Ev Temizliğinin Nasıl Yapılır?” sorusuna cevap vermeden önce Evin durumunun önemli olduğunu söylemek isterim. İnşaat sonrası Ev temizliği ayrı bir katagoride Yeralır, Tadilat Sonrası Ev Temizliği Başka Bir Katagoride, Genel Ev Temizliği başka, Rutin Ev Temizliği Bir başka katagoride yer almakta. Bu sebeple Bu Soruyu Bu Başliklar altında cevaplayarak sizlere Detaylı şekilde bilgi vermek istiyorum.

Boş Ev Temizliği – Daire Temizliği

Boş Ev Temizliği Genel olarak içinde Ev Eşyası olmayan Evler olmakla birlikte kiracılar tarafından kullanılan veya kullanılmış evlerin temizliği olarakta karşimıza cıkmaktadır. Bunun yanı sıra inşaat sonrası ve Tadilat sonrasıda Bu Hizmeti Talep Eden Müşterilerimiz Mevcuttur. bu tür temizlik taleplerine usta ekiplerimizle hizmet sunmakta ve müşterilerimize çözüm ortağı olmaktayız.


İnşaat Sonrası Ev temizliği  – Daire Temizliği

  • İnşaat Sonrası Ev Temizliği Nedir

İnşaat Sonrası Ev Temizliği ; İnşaası biten ve içinde harç, boya, toz v.b. kalıntılar olan Evlerin Bu kalıntılardan temizlenerek, Yaşanabilecek hale getirlmesi için verilen hizmetdir. Bu Hizmeti verebilmek için Öncelikle kullanılan malzemeler ve bu malzemeleri kullanan ekiplerin egitimli olması çok önemlidir. Eger kullanılan malzemeti doğru kullanılmaz ise evdeki kullanılan alana zarar verebilir. ve maddi hasarlara sebep olabilir.

  • İnşaat Sonrası Ev Temizliği Nasıl yapılmaktadır.

İnşaat Sonrası Ev Temizliği ; Biz Baktem Olarak İnşaat sonrası Temizlik Şirketi olarak Evlerinizin de temizliğinde sizlerin en büyük yardımcısı olmaya talibiz. 

Evin içine ilk girdiğimiz zaman, evin durumunu Ekip başımız Tesbid eder ve eğer var ise Müşterinim talebini ilk ağızdan dinler notlarını alır. İşler bu durumun tesbidi ile paylaşılır. İlk Olarak Var ise evin içindeki kaba inşaat atıkları toplanır ve uygun bir alana atılmak üzre toparlanır. Duvarların tozu “ mikro fiber mop ” ile  alınır. Yerlerin toz ve pısligi toparlanıp Yanımızda getirdiğimiz Çöp poşedinde toplanır. Bu işlemin ardından bir arkadaşımız mutfakta Mutfak dolaplarının içlerini, Çekmece v.b. Alanları vakum vesilesi ile toz ve pisliklerinden arındırarak silime hazirlamakta. Bir başka arkadaşımız ise pima pen ve camların temizliği ile ilgilenmektedir.

İnşaat Sonrası – Oda Temizliği

Odaların temizliği ; Bu işler yapıldıktan sonra duvar ve yerlerin temizliği ile ilgilenen arkadaşımız vazifesini yerine getirmiş ve bir sonraki vazifesinin başına geçmiş olur. Odaların içindeki kapı, piriz, petek zemin(parke) Köpük vesilesi ile temizlenir.Uzerindeki İnşaat sonrası artıklarından arındırılarak ter temiz bir şekilde Kapılar kapatılır.

İnşaat Sonrası – Mutfak Temizliği

Mutfak Temizliği ; Mutfak En dikkat edilmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. Hem kullanılan malzemeler, hemde temizlik yapılacak alanın önemine binayen  Burada kullanılan mez kimyasal ürünler İnsan saglıgına direk etki eden maddelerdendir. Biz Bu bilinç ile egitilen personellerimiz sayesinde bu bu konuda sizlere gönül ferahlığı ile bir hizmet sunmaktayız. Arkadaşımız Kaba toz ve pisliği e-süpürge vesilesi ile arındırdıktan sonra alanlara uygun  malzemeler ile dolap yüzeyleri, Çekmece  iç ve diş yüzeyleri, Fayanslar v.b alanları İnşaat artıklarından dezenfekte ederek temizler.  Mutfak Zeminini ve kapıları da temizledikten sonra mutfak kapısını kapatarak zeminin kuruması saglanır.

İnşaat Sonrası – Banyo & WC Temizliği

Banyo & WC Temizliği ; Banyolar ve WC ler de Temizlik konusunda titizlik gerektiren yerler arasındadır. İnşaat artıkları, boya, Kireç v.b tüm kirlerden dezenfekte edilmesi için gerekli kimyevi ürünler ve buhar desteği ile temizliği yapılan alanlar. tertemiz bir şekilde sizlere teslim edilmektedir.

Tüm bunlar yapıldıktan sonra varda balkonlar ve ortak alan olan hol temizlenir. Çelik kapı da kirlerinden arındırılarak eviniz gönül rahatlığı ile yaşanılacak şekle getirilir. Ekip Başı tutmuş olduğu notlar ve müşteri isteğine aykırı alanların kontrolünü yapar eksikler için rötuş yapılır ve müşteriye  teslimatı yapılarak evden çıkılır. Evden çıkmadan önce Müşterimiz ile de Son bir konturolü yaparak Onun da onayı alınmaktadır. Tüm Çöpler ve kaba atıklar en yakın çöp konteynıra atılır.

Tadilat Sonrası Ev temizliği  – Daire Temizliği

  • Tadilat Sonrası Ev Temizliği Nedir

Tadilat Sonrası Ev Temizliği ; Daha Önceden Yaşanılan fakat İçinde Tadilat yapılmış olan evlerin tadilatı neticesinde harç, boya, toz v.b. kalıntılar olan Evlerin Bu kalıntılardan temizlenerek, Yaşanabilecek hale getirlmesi için verilen hizmetdir. Bu Hizmeti verebilmek için Öncelikle kullanılan malzemeler ve bu malzemeleri kullanan ekiplerin egitimli olması çok önemlidir. Eger kullanılan malzemeti doğru kullanılmaz ise evdeki kullanılan alana zarar verebilir. ve maddi hasarlara sebep olabilir.

  • Tadilat Sonrası Ev Temizliği Nasıl yapılmaktadır.

Tadilat Sonrası Ev Temizliği ; Biz Baktem Olarak Tadilat sonrası Temizlik Şirketi olarak Evlerinizin de temizliğinde sizlerin en iyi yardımcısı bizleriz.

Evin içine ilk girdiğimiz zaman, evin durumunu Ekip başımız Tesbid eder ve eğer var ise Müşterinin talebini ilk ağızdan dinler notlarını alır. İşler bu durumun tesbidi ile paylaşılır. İlk Olarak Var ise evin içindeki kaba tadilar atıkları toplanır ve uygun bir alana atılmak üzre toparlanır. Duvarların tozu “ mikro fiber mop ” ile  alınır. Yerlerin toz ve pısliği toparlanıp Yanımızda getirdiğimiz Çöp poşedinde toplanır. Bu işlemin ardından bir arkadaşımız mutfakta Mutfak dolaplarının içlerini, Çekmece v.b. Alanları vakum vesilesi ile toz ve pisliklerinden arındırarak silime hazirlamakta. Bir başka arkadaşımız ise pima pen ve camların temizliği ile ilgilenmektedir.

Tadilat Sonrası – Odaların Temizliği

Odaların temizliği ; Bu işler yapıldıktan sonra duvar ve yerlerin temizliği ile ilgilenen arkadaşımız vazifesini yerine getirmiş ve bir sonraki vazifesinin başına geçmiş olur. Odaların içindeki kapı, piriz, petek zemin(parke) Köpük vesilesi ile temizlenir.Uzerindeki tadilat sonrası artıklarından arındırılarak ter temiz bir şekilde Kapılar kapatılır.

Tadilat Sonrası – Mutfak Temizliği

Mutfak Temizliği ; Mutfak En dikkat edilmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. Hem kullanılan malzemeler, hemde temizlik yapılacak alanın önemine binayen  Burada kullanılan mez kimyasal ürünler İnsan saglıgına direk etki eden maddelerdendir. Biz Bu bilinç ile egitilen personellerimiz sayesinde bu bu konuda sizlere gönül ferahlığı ile bir hizmet sunmaktayız. Arkadaşımız Kaba toz ve pisliği e-süpürge vesilesi ile arındırdıktan sonra alanlara uygun  malzemeler ile dolap yüzeyleri, Çekmece  iç ve diş yüzeyleri, Fayanslar v.b alanları Tadilat artıklarından dezenfekte ederek temizler.  Mutfak Zeminini ve kapıları da temizledikten sonra mutfak kapısını kapatarak zeminin kuruması saglanır.

Tadilat Sonrası – Banyo & WC Temizliği

Banyo & WC Temizliği ; Banyolar ve WC ler de Temizlik konusunda titizlik gerektiren yerler arasındadır. Tadilat artıkları, boya, Kireç vb tüm kirlerden dezenfekte edilmesi için gerekli kimyevi ürünler ve buhar desteği ile temizliği yapılan alanlar. tertemiz bir şekilde sizlere teslim edilmektedir.

Tüm bunlar yapıldıktan sonra varda balkonlar ve ortak alan olan hol temizlenir. Çelik kapı da kırlerinden arındırılarak eviniz gönül rahatlığı ile yaşanılacak şekle getirilir. Ekip Başı tutmuş oldugu notlar ve müşteri istegine aykırı alanların konturolünü yapar eksikler için rütüşler yapılır ve mişteriye  teslimatı yapılarak evden çıkılır. Evden çıkmadan önce Müşterimiz ile de Son bir konturol yaparak Onun da onayı alınmaktadır. Tüm Çüpler ve kaba atıklar en yakın çöp konteynırına atılır.


Dolu Ev Temizliği – Eşyalı Ev Temizliği – Daire Temizliği

Dolu ev temizliği olarak adlandırılan ve isminden de çok rahat anlaşılacağı gibi Eşyalı ev temizliği hizmeti olarak sunulan bir hizmettir. Biz BakTem Temizlik olarak Dolu ev temizliği (Eşyalı ev Temizliği)  hizmetimiz genel otalep gördüğü katagoriler içinde Genel Ev Temizliği ve Rutin Ev Temizliği  olarak ayrılmaktadır. Bu hizmetler ise çalışan hanımlar ve beylerin sosyal hayata iş hayatından bir vakit bulamamaları sebep olmaktadır.


Genel Ev Temizliği – Daire Temizliği

Genel Ev temizliği Adından da anlaşılacağı gibi Evin Genel Temizlik ihtiyacının profesyonel bir şekilde yapılma işlemidir. Peki bu işlem neleri kapsıyor? ve  Ve Uygulama Nasıl uygulanıyor?

Genel Ev Temizliği neleri kapsıyor?

Genel Ev Temizliği İçinde yaşanılan evlerin temizliği Olduğu için Evler genel olarak eşyalı (Dolu) Ev temizliği olarak ta adlandırabiliriz. Evin içinde Eşyalar ; Halı, Kilim, Perde, Yatak, Yorgan, Koltuk ve Sandalye gibi Eşyalarında yüzeysel olarak temizliği Yapılmaktadır. Koltuk takımı temizliği Detaylı isteniyorsa Ekstra ücrete tabi olduğu için ayrı olarak hesaplanır.

Genel Ev Temizliği Nasıl Yapıyoruz?

ilk olarak evinize geldiğimizde personel sorumlumuz sizin özel isteklerinizi not alarak var ise bu isteklere göre bir keşif yapar ve bu keşif neticesinde iş dağılımını yapar. Genel olarak bu dağılım ortalama 3 kişi üzerinden anlatmak istiyorum, Bunun yanı sıra bu işlem Genel Ev Temizliği Yapılacak alanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir.

Yapılan iş paylaşımı genel olarak şu şekilde olmaktadır; bir personel Mop aparatı ile duvarların tozunu ve varsa örümcek ağlarını alır, bir diger personel ise perdelerın ve ve yorgan yatak gibi eşyaların havalandırılması temizlenmesi ve ya yıkanması ile ilgilenir mutfak için ise diger personel dolap içlerini temizleyerek düzenlenmesini sağlamaktadır.

Toz ve örümcek ağlarını aldıktan sonra Camların ve pimapenlerin temizliği ile ilgilenmektedir. Bu arada  eşyaların bir kısmı yıkama makinası ile yıkanırken  yorgan koltuk yatak gibi  eşyaların yüzeysel olarak silimi gerçekleştirilir.

odalardaki armetür tablo ve diger eşyaların  yapılarına uygun kimyasallar ile temizlenerek  kapılar ve petekler de temizlenerek yanlızca zeminler kalır. Mutfak da tertemiz bir şekilde temizlendikten sonra Banyo ve WC temizliğini gerçekleştirir. Burada da fayans ve mikro biyolojik temizlik ürünlerimiz ile tertemiz bir şekilde temizlenmektedir. Temizlenen yerde gibi eşyalarına asılarak odaların zeminleride temizlenir ve Genel Ev Temizliği İşlemimiz gerçekleşmiş olur.

Ekip sorumlumuz evin eksiklerini konturol ederek ev sahibi ile son bir kontrol yapar eksikler var ise rütüşler yapilarak ev Teslim edilir ve Bu İşlev son bulmuş olur.


Rutin Ev Temizliği – Daire Temizliği

Rutin Ev Temizliği sürekli yani Belirli periyotlar ile verilen bir hizmetimizdir. Genel ev temizliği ile aynı hizmetler olmasına rağmen En çok tercih edilen hizmetlerimizden bir tanesidir. Tercih edilmesinin en büyük sebebi İstanbul gibi metropol şehirlerde aile bireylerinin genelde çalışıyor olması nedeniyle ev temizliği’ne zaman ayıramamakta olması olarak görünmektedir. Bu hizmetimiz süreklilik arz etmesinden dolayı genel Ev Temizliği ile arasındaki bir farkı ise daha uygun fiyata veriliyor olmasıdır.

Rutin Ev Temizliği neleri kapsıyor?

Rutin Ev Temizliği İçinde yaşanılan evlerin temizliği Olduğu için Evler genel olarak Eşyalı (Dolu) Ev temizliği olarak ta adlandırabiliriz. Evin içinde Eşyalar ; Halı, Kilim, Perde, Yatak, Yorgan, Koltuk ve Sandalye gibi Eşyalarında yüzeysel olarak temizliği Yapılmaktadır. Koltuk takımı temizliği Detaylı isteniyorsa Ekstra ücrete tabi olduğu için ayrı olarak hesaplanır.

 

Rutin Ev Temizliği Nasıl Yapıyoruz?

ilk olarak evinize geldiğimizde personel sorumlumuz sizin özel isteklerinizi not alarak var ise bu isteklere göre bir keşif yapar ve bu keşif neticesinde iş dağılımını yapar. Genel olarak bu dağılım ortalama 3 kişi üzerinden anlatmak istiyorum, Bunun yanı sıra bu işlem Rutin Ev Temizliği Yapılacak alanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir.

Yapılan iş paylaşımı genel olarak şu şekilde olmaktadır; bir personel Mop aparatı ile duvarların tozunu ve varsa örümcek ağlarını alır, bir diğer personel ise perdelerın ve ve yorgan yatak gibi eşyaların havalandırılması temizlenmesi ve ya yıkanması ile ilgilenir mutfak için ise diğer personel dolap içlerini temizleyerek düzenlenmesini sağlamaktadır.

Toz ve örümcek ağlarını aldıktan sonra Camların ve pima penlerin temizliği ile ilgilenmektedir. Bu arada  eşyaların bir kısmı yıkama makinası ile yıkanırken  yorgan koltuk yatak gibi  eşyaların yüzeysel olarak silinmesi gerçekleştirilir.

odalardaki armetür tablo ve diğer eşyaların  yapılarına uygun kimyasallar ile temizlenerek  kapılar ve petekler de temizlenerek yanlızca zeminler kalır. Mutfak da tertemiz bir şekilde temizlendikten sonra Banyo ve WC temizliğini gerçekleştirir. Burada da fayans ve mikro biyolojik temizlik ürünlerimiz ile tertemiz bir şekilde temizlenmektedir. Temizlenen yerde gibi eşyalarına asılarak odaların zeminleri de temizlenir ve Rutin Ev Temizliği İşlemimiz gerçekleşmiş olur.

Ekip sorumlumuz evin eksiklerini kontrol ederek ev sahibi ile son bir kontrol yapar eksikler var ise rütüşler yapılarak ev Teslim edilir ve Bu İşlev son bulmuş olur.


0 + 1 Ev Temizliği – Stüdyo Ev Temizliği – Daire Temizliği

stüdyo ev Temizliği, 1+0 Ev Temizliği
Stüdyo Ev Temizliği, 1+0 Ev Temizliği

Türkiye’de son zamanlarda konut tercihlerinin değiştiği görülüyor. Özellikle yaşam şartlarının değişmesi tercihlerin değişmesine sebep oluyor.

0 + 1 Ev Stüdyo Ev; aynı zamanda oturma, yatma ve yemek için kullanılan odaların bir arada olduğu daire tipi olarak ifade ediliyor. 1+0 daire olarak da adlandırılan stüdyo daire; tek bir odası olan daire tiplerine deniyor. Mutfak, salon ve yatak odası gibi bölümler tek bir oda içinde bulunuyor. Yani mutfak, banyo ve salon tek bir odada toplanıyor sadece ıslak zeminler ayrılıyor.

Bu tür konutlar özellikle yoğun çalışan, yalnız yaşayan, çocuksuz ya da tek çocuklu aileleri cezbediyor. Bu sebeplerle son yıllarda bu küçük metrekareli, stüdyo dairelere yönelimler artıyor. Bireysel yaşama isteği, küçük aile yapısı, konforlu ama ekonomik yaşam arzusu gibi pek çok nedenle küçük konutlar daha fazla talep ediliyor. Isı tasarrufu, temizlik kolaylığı gibi nedenlerin de küçük konutları cazip kıldığı ayrıca rakamsal anlamda da daha erişilebilir olan küçük konutların yatırımcının da gözdesi haline geldiği görülüyor.

0+1 Ev Temizliği  – Daire Temizliği

0+1 Evlerin Tercihi ile birlikte Bu Evlerde Yaşayan Çekirdek aileler İş hayatının yoğunluğu ile Bu Dairelerde Temizlik ihtiyacı da görülmekte ve Bu temizlik için dogru adresi kaliteli hizmet anlayışına sahip BakTem Temizlik şirketi 0+1 Ev Temizliğinde Ön plana çıkmakta. Sizde bize  iletişime geçerek bu hizmetimizden yaralanabilirsiniz.


1 + 1 Ev Temizliği – Daire Temizliği

1+1 Ev Temizliği-1+1 Daire Temizliği
1+1 Ev Temizliği-1+1 Daire Temizliği

1 + 1 Ev Temizliği; 1+1 Evler, 1 oda ve 1 salondan oluşan dairelerdir. Bu daire seçeneğinde mutfak ile salon aynı alanda yer alıyor. 1+1 daireler metrekare bakımından küçük oldukları için fatura tasarrufu sağlıyor. 1+1 Evlerin büyüklükleri 35 metrekareden başlıyor, 77 metrekareye kadar çıkıyor. Bu tip daireler ayrıca düşük fiyatlarıyla ilgiyi üstüne çekiyor.

1+1 Ev Temizliği  – Daire Temizliği

1+1 Evlerin Tercihi ile birlikte Bu Evlerde Yaşayan Çekirdek aileler İş hayatının yoğunluğu ile Bu Dairelerde Temizlik ihtiyacı da görülmekte ve Bu temizlik için doğru adresi kaliteli hizmet anlayışına sahip BakTem Temizlik şirketi 1+1 Ev Temizliğinde Ön plana çıkmakta. Sizde bize  iletişime geçerek bu hizmetimizden yaralanabilirsiniz.


2+1 Ev temizliği – Daire Temizliği

2+1 Ev Temizliği - 2+1 Daire Temizliği
2+1 Ev Temizliği – 2+1 Daire Temizliği

2+1 evler ülkemizde 2 oda ve birde oturma salonu olarak bilinmektedir. Bunun yanı sıra wc & banyo ve Mutfak dahil olmamaktadır. Bakıldığında genel olarak 75 metrekare ve 150 metrekare arasında olabiliyor. 4 kişilik  aileler için uygun olan evlerden diyebiliriz. 2+1 Ev temizliği konusunda bu tarz evlerde yaşayan insanlarımıza yardımcı olmak için hizmet sunuyoruz.  

2+1 Ev Temizliği  – Daire Temizliği

2+1 Ev temizliği için çekinmeden bizler ile iletişime geçebilir ve hizmetimizden yaralanabilirsiniz. iletişim bilgilerimiz için tıklamanız   Yeterli.


3+1 Ev Temizliği – Daire Temizliği

3+1 Ev temizliği İş hayatına Kapılmış insanların En zorlandıgı evlerin başında geliyor. Bakıldığında 2+1 Ev temizliği dişinda fazladan bir oda bulunmaktadır. Biz 3+1 Ev Temizliği şirketi olarak birçok il ve ilçede tercih ediliyor olmamız bu işte gerçekten başarıya ulaştığımızın anlamı diyebiliriz. Sizler de 3+1 Daireleriniz de bizi bir telefon kadar uzakta bulacaksınız.

Bizimle iletişim kurmaya çekinmeyiniz bilgi edinmek için iletişim sayfamıza göz atmanızı rica ediyoruz.


4+1 Ev Temizliği – Daire Temizliği

4+1 Ev ve daireler bakılınca büyük  aileler için uygun olmakla çekirdek ailelerinde ferah bir yaşam için tercih ettikleri evledir.  temizliği kolay olmayan bu evler için profosyonel destek almak isteyenlerin tek adresi olarak onur duyuyoruz. 4+1 Ev Temizliğinde bizi tercih eden müşterilerimizin %100 memnuniyeti için çalışıyoruz.


4+2 Ev Temizliği – Daire Temizliği

4+2 Ev Temizliği de, 4+1 Daire Temizliği Gibi Büyük aileler için ideal yapıya sahip ve genel olarak da zaten büyük ailelere göre yapılmakta ve tercih edilmektedir.  Bu Evlerde Yaşayanlar da Yaşayacak olanlarda Bizim  sunmuş olduğumuz 4+2 Daire temizliği hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


Dublex Ev Temizliği – Daire Temizliği

Dublex Evler 2 katlı olarak bilinmektedir. Anne babası ile yaşamak isteyen ailelerin en çok bu ve benzeri evleri tercih etmektedirler. İnşaat sonrası olsun, Tadilat sonrası oldun   genel veya Rutin olsun tüm katagoriler de Dublex Ev Temizliği ve Dublex Daire temizliğinde Hizmetinizdeyiz.