Maltepe temizlik şirketi

Maltepe de hizmet verecek olan Cumhuriyet Eczanesi için 04.01.2019 tarihinde Doğuş Batıkan Özdemir bey bizim ile iletişime geçerek iç dizayı bitmiş olan eczanesi için temizlik talebinde bulundu 09,01,2019 tarihine randevu oluşturularak temizlik hizmeti sunuldu. Eczane temizliği hizmetimiz Depo temizliği, Mutfak temizliği, WC temizliği, Merdiven temizliği, Zemin temizliği, Raf temizliği ve Cam temizliği  alt başlıkları altında sürdürüldü. Eczane temizliği Hizmetimizi gerçekleştirdiğimiz Maltepe Cumhuriyet Eczanesi iletişim bilgileri ve Adres Bilgileri Makalemizin içerisinde de mevcuttur.

Cumhuriyet Eczanesi Nasıl Temizlendi?

İç dekorasyonu bitmiş olan Cumhuriyet Eczanesi için Doğuş Batıkan Özdemir  beyin arzusu üzerine sabah saat 07,30 gibi Eczane temizliğine 4 kişilik ekibimiz ile başladık.


Depo temizliği ; Öncelikle Müşterimizin depo olarak kullanılacak alanının kaba inşaat artıklarından arındırılarak ince temizliğe hazırlandı, dataylı temizlik için 2 personelimiz görevlendirilerek yerlerin süpürülerek Zemin temizliği gerçekleştirildi.

 

mutfak ve depo temizliği

Mutfak temizliği; Depo olarak kullanılan alanda Mutfak alanıda mevcut idi. Mutfakta bulunan rafların ve dolapların temizliği detaylı bir şekilde inşaar artıklarından arındırılarak temizliği sağlandı.

 

 

 

WC temizliği; Wc de bulunan molozlar temizlenerek ince temizlik işlemine hazırlandı. Duvarlar inşaat artıklarından ( boya, harç vb ) özel kimyasallar ve özel aparatlar ile temizlendi.

Merdiven Temizliği; Cumhuriyet Eczanesi’nin  Bodrum katına inen merdivenlerin temizliği kiyasallar ve kazıma aparatları ile temizlenerek dezenfekte edildi.C

Cam Temizliği; Camların üzerinde boya harç ve inşaat artıkları meccut idi. Cam Temizliği   yapan camcımız Öncelikle Eczane cam temizliği iç kısımdan başladı. Cam yüzeyinde ki; silikon, boya, bant, harç vb. Tüm artıklar özel cam kazıması ile kazınarak camın yüzeyi temizlendi. Daha sonraki adımda ise cam peluş ve cam sil vesilesiyle silinerek cam temizliği hizmetimiz, diş cephe temizliği olarak devam edilmiştir. Dış cephe temizliği Hizmeti de aynı silikon, boya, bant, harç gibi kalıntılar temizlendi ve Cumhuriyet Eczanesi’nin camları temizlenmiş oldu.

Raf temizliği; Eczanenin alt katında işlerini bitiren prsoneller merdivenleri silerek üst katta ki rafları temizlemek için gerekli temizlik malzemeleri ile gelerek raf temizliği deyaylı bir şekilde gerçekleştirildi.

Zemin temizliği : Zeminler yer kazıması ile inşaat artıkları kazınarak ilaçlandı yumuşayan inşaat ertıkları gerekli temizlik malzemeleri de kullanılarak temizliği sağlandı.

 

 

Cumhuriyet Eczanesi Adresi : Feyzullah Mahallesi Havuzlu Sokak No: 7/B Maltepe İstanbul 

Cumhuriyet Eczanesi iletişim: 0532 139 58 99


Cumhuriyet Eczanesi Yetkili; Doğuş Batıkan Özdemir bey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.