Beylikdüzü Ev Temizlik Şirketleri

Beylikdüzü Ev Temizligi Şirketi; Bak Tem temizlik, ev temizliğin’de amacımız temiz ve hijyenik bir Ortam sağlamaktır. Müşterilerimiz talepleri doğrultusunda ev temizlik hizmetimiz genellikle periyodik olarak gerçekleşmektedir. Örneğin haftada 1 kere temizlik hizmeti gerçekleştirdiğimiz evlerde kirlilik daha az oluşmakta, periyodik temizlendiği için ev daha hijyenik kalmaktadır. Beylikdüzü’da Ev temizliği şirketi, Bak Tem Ev Temizligi Firması Beylikdüzü genelinde tüm mahallelerde Ev Temizligi Hizmeti vermektedir.

Ev Temizliği - Daire temizliği
Beylikdüzü Ev Temizliği – Daire temizliği

Beylikdüzü Ev Temizligi Şirketi

Beylikdüzü Ev Temizligi Şirketi olarak

Camların içli dışlı silinmesi, pencere doğramalarının (çerçevelerin temizliği), tavan ve duvar aksesuarlarının silinmesi, kapı, petek ve prizlerin silinmesi, aydınlatma armatürlerinin temizliği, banyo, fayans ve derz arası dezenfektesi ve yüzey temizliği, duşa kabin, küvet, lavabo ve banyo dolaplarının temizlenmesi, mutfak ince temizliği, mutfak dolaplarının içlerinin boşaltılarak silinmesi ve tekrar yerinde dizilmesi, dolap kapaklarının ve üstlerinin silinmesi, davlumbazın temizliği ve filtrelerinin yağdan arındırılması, wc lerin ince temizliği ve hijyeninin sağlanması.

Tüm mobilya, dolap ve elektronik eşyaların temizliği. Balkon, teras, kiler ve ardiye alanlarının zeminlerinin yıkanarak ıslak-kuru vakum ile çekilmesi. Parke, marley, mermer, fayans ve taş zeminlerin zemin türüne göre yıkanması veya silinmesi. Son olarak daire içerisine dezenfekte kimyasalı uygulanması. Ev temizliği firmaları arasında bizi farklı yapan özelliğimiz müşterilerimiz memnuniyetinde devamlılık sağlamamızdır.

Beylikdüzü ev temizliği Firması

Beylikdüzü Ev Temizligi Şirketi eşyalı ev temizliğinde öncelikle personelimiz evin tamamını elektrikli süpürge ile temizlemektedir. Yerde bulunan tozlar süpürüldükten sonra ilk olarak cam temizliği başlar. Evin tüm camlarını bir personelimiz gerekli ekipmanlarla en temiz şekilde temizler. Uygulama sırasında özel fiber cam temizlik bezleri kullanılır. Bu bezler ile camda bulunan kirler yok edilir. Ayrıca camsil kullanılarak camda kalıcı bir temizlik ve parlaklık bırakılır.

Daha sonra evde bulunan eşyaların temizliğine başlanır. Personelimiz evin durumuna göre planlama yapabilir. Eşyaların temizliği için ayrı ayrı temizlik malzemeleri kullanılabilir. Örneğin mobilyaların silimi için ahşap temizleyici veya elektronik eşyaların için genel temizleyiciler kullanabilir. Eşyaların yoğunluğuna göre işin bitiminde banyo, wc ve mutfak temizliği için temizlik malzemeleri hazırlanır. Yemek molasından sonra banyo ve wc önce çamaşır suyu ve cif ile ön müdahale yapılır. Kısa bir süre sonra fayanslar tavanlara kadar ıslak bez ile silinir. Zemin ise temizlik moblarıyla tekrar ovularak son temizliği gerçekleşir. Banyo ve wc temizliğinden sonra mutfak temizliği için özel temizlik ekipmanları hazırlanır ve mutfak dolaplarının temizliğine başlanır.

Beylikdüzü Ev Temizligi Şirketi olarak mutfak temizliğine özel önem vermekteyiz. Evin en temiz olaması gerek alandır. Mutfak dolaplarının kapakları, üst kısmı ve ocaklar özenle silinir. Müşterinin talebine göre dolapların içindeki malzemeler boşaltılır, yıkanır ve tekrar yerine yerleştirilir. Mutfak tezgahı son kez temizlenerek evin zemin temizliği için ekipmanlar hazırlanır. Fayanslı zeminler için çamaşır sulu ekipmanla parke yüzeyler için ahşap temizleyici maddelerin olduğu ekipmanlar kullanılarak evin tamamının zemini temizlenir. Balkonlar var ise son kontrolleri yapılır.

Beylikdüzü ev temizliği şirketi işleri; Beylikdüzü ev temizliği, Beylikdüzü ev temizlik şirketi, Beylikdüzü daire temizliği, Beylikdüzü konut temizliği, Beylikdüzü inşaat sonrası ev temizliği, Beylikdüzü tadilat sonrası ev temizliği, Beylikdüzü badana boya sonrası ev temizliği, Beylikdüzü boş ev temizliği, Beylikdüzü eşyalı ev temizliği, Beylikdüzü evde temizlik, Beylikdüzü apartman dairesi temizliği, ev genel temizliği, Beylikdüzü ev periyodik temizliği, Beylikdüzü inaaşt sonrası temizlik, Beylikdüzü tadilat sonrası temizlik, Beylikdüzü Ev Temizligi Şirketi,

etiketler: Beylikdüzü ev temizliği, Beylikdüzü ev temizliği şirketi, Beylikdüzü ev temizliği şirketleri, Beylikdüzü ev temizliği firması, Beylikdüzü ev temizliği firmaları, Beylikdüzü’da ev temizliği,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.