Ev Temizliği - Daire temizliği

Ataşehir Ev Temizliği Şirketi

Ev Temizliği Şirketi
Ataşehir Ev Temizliği Şirketi 

Ataşehir Temizlik şirketi olarak faaliyetine Başlayan firmamız BakTem Temizlik Şirketi Ataşehir Ev Temizliği Şirketleri Arasında yerini almış bulunmaktadır. 2013 yılından bugüne kadar Ataşehir ev temizliği Hizmetimiz devam etmektedir. Ataşehir İnşaat Sonrası Ev Temizliği ve Ataşehir Tadilat sonrası Ev Temizliği gibi zorlayıcı ve yorucu durumlarda hizmetimiz mevcut olduğu gibi,  ve Ataşehir Rutin Ev Temizliği Katagorilerin de de Hizmetlerimiz hız kesmeden devam etmektedir. Ataşehir Ev Temizlik Şirketi -Ataşehir Ev Temizliği Şirketi sizlerin yardımcısı olmak için Ataşehiru da Ev temizliği Hizmetini vermektedir. Bu katagorilerin yanı sıra  Ataşehir Yangın Sonrası Ev Temizliği, Ataşehir Su Baskını Ev Temizliği ve Ataşehir Doğal Afet Sonrası Ev Temizli gibi birçok katagoride daha hizmetlerimiz mevcuttur. Ataşehir Ev Temizliği Şirketi olarak Ataşehir Ev temizliği Ücreti (Ataşehir Ev Temizliği Fiyatı) Nasıl? Ataşehir’da Uygun Fiyata Ev Temizliği sunuyor musunuz? Siz Ataşehir’daki En İyi 10 Ev temizliği Firmaları Arasında Yer Alıyor musunuz? Hakkımızda bir çok merak edilen soruya da cevap vermekteyiz.


Ataşehir İnşaat Sonrası Ev Temizliği

İnşaat Sonrası Ev Temizliği
İnşaat Sonrası Ev Temizliği

İnşaat Sonrası Ev Temizliği Ataşehir‘da en çok Talep edilen Temizlik hizmetlerinden bir tanesidir. Hem Artan insan nufus’u hem de bu artış ile  paralel olarak artan yapılaşma ihtiyacı yeni ev yapımına sebep olmakla beraber bu evlerde yaşayacak insanlar için temizlik bir ihtiyaç olarak ortaya çıkmaktadır. BakTem Temizlik şirketi olarak biz Ataşehir İnşaat Sonrası Ev Temizliği  hizmeti Arayışında olan kişilere hizmet sunmaktayız.

  •  Ataşehir İnşaat Sonrası Ev Temizliği Nedir

 Ataşehir İnşaat Sonrası Ev Temizliği ; İnşaası biten ve içinde harç, boya, toz v.b. kalıntılar olan Evlerin Bu kalıntılardan temizlenerek, Yaşanabilecek hale getirlmesi için verilen hizmetdir. Bu Hizmeti verebilmek için Öncelikle kullanılan malzemeler ve bu malzemeleri kullanan ekiplerin egitimli olması çok önemlidir. Eğer kullanılan malzemeti doğru kullanılmaz ise evdeki kullanılan alana zarar verebilir. ve maddi hasarlara sebep olabilir.

  • Ataşehir İnşaat Sonrası Ev Temizliği Nasıl yapılmaktadır.

Ataşehir İnşaat Sonrası Ev Temizliği ; Biz Baktem Temizlik İnşaat sonrası Temizlik Şirketi olarak Evlerinizin de temizliğinde sizlerin en büyük yardımcısı olmaya talibiz. 

Evin içine ilk girdiğimiz zaman, evin durumunu Ekip başımız Tesbid eder ve eğer var ise Müşterinim talebini ilk ağızdan dinler notlarını alır. İşler bu durumun tesbidi ile paylaşılır. İlk Olarak Var ise evin içindeki kaba inşaat atıkları toplanır ve uygun bir alana atılmak üzre toparlanır. Duvarların tozu “ mikro fiber mop ” ile  alınır. Yerlerin toz ve pısligi toparlanıp Yanımızda getirdiğimiz Çöp poşedinde toplanır. Bu işlemin ardından bir arkadaşımız mutfakta Mutfak dolaplarının içlerini, Çekmece v.b. Alanları vakum vesilesi ile toz ve pisliklerinden arındırarak silime hazirlamakta. Bir başka arkadaşımız ise pima pen ve camların temizliği ile ilgilenmektedir.

Ataşehir İnşaat Sonrası Ev Temizliği- Oda Temizliği

Odaların temizliği ; Bu işler yapıldıktan sonra duvar ve yerlerin temizliği ile ilgilenen arkadaşımız vazifesini yerine getirmiş ve bir sonraki vazifesinin başına geçmiş olur. Odaların içindeki kapı, piriz, petek zemin(parke) Köpük vesilesi ile temizlenir.Uzerindeki İnşaat sonrası artıklarından arındırılarak ter temiz bir şekilde Kapılar kapatılır.

Ataşehir İnşaat Sonrası Ev Temizliği – Mutfak Temizliği

Mutfak Temizliği ; Mutfak En dikkat edilmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. Hem kullanılan malzemeler, hemde temizlik yapılacak alanın önemine binayen  Burada kullanılan mez kimyasal ürünler İnsan saglıgına direk etki eden maddelerdendir. Biz Bu bilinç ile egitilen personellerimiz sayesinde bu bu konuda sizlere gönül ferahlığı ile bir hizmet sunmaktayız. Arkadaşımız Kaba toz ve pisliği e-süpürge vesilesi ile arındırdıktan sonra alanlara uygun  malzemeler ile dolap yüzeyleri, Çekmece  iç ve diş yüzeyleri, Fayanslar v.b alanları İnşaat artıklarından dezenfekte ederek temizler.  Mutfak Zeminini ve kapıları da temizledikten sonra mutfak kapısını kapatarak zeminin kuruması saglanır.

Ataşehir İnşaat Sonrası Ev Temizliği – Banyo & WC Temizliği

Banyo & WC Temizliği ; Banyolar ve WC ler de Temizlik konusunda titizlik gerektiren yerler arasındadır. İnşaat artıkları, boya, Kireç v.b tüm kirlerden dezenfekte edilmesi için gerekli kimyevi ürünler ve buhar desteği ile temizliği yapılan alanlar. tertemiz bir şekilde sizlere teslim edilmektedir.

Tüm bunlar yapıldıktan sonra varda balkonlar ve ortak alan olan hol temizlenir. Çelik kapı da kirlerinden arındırılarak eviniz gönül rahatlığı ile yaşanılacak şekle getirilir. Ekip Başı tutmuş olduğu notlar ve müşteri isteğine aykırı alanların kontrolünü yapar eksikler için rötuş yapılır ve müşteriye  teslimatı yapılarak evden çıkılır. Evden çıkmadan önce Müşterimiz ile de Son bir konturolü yaparak Onun da onayı alınmaktadır. Tüm Çöpler ve kaba atıklar en yakın çöp konteynıra atılır.


Ataşehir Tadilat Sonrası Ev Temizliği

Tadilat Sonrası Ev Temizliği
Ataşehir Tadilat Sonrası Ev Temizliği

Asıl işi temizlik olan şirketimiz tecrübeleri ve deneyimleri ile Tadilat sonrası Evlerin Temizliğinde sizlere yardımcı olabilmek için varız. Ataşehir Tadilat Sonrası Ev Temizliği hizmetimizden yararlanmak için Bizimle iletişime geçebilirsiniz. web sitemizden Detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz aşagıda ki bilgileri okuya bilirsiniz.

 

  •  Ataşehir Tadilat Sonrası Ev Temizliği Nedir

 Ataşehir Tadilat Sonrası Ev Temizliği ; Daha Önceden Yaşanılan fakat İçinde Tadilat yapılmış olan evlerin tadilatı neticesinde harç, boya, toz v.b. kalıntılar olan Evlerin Bu kalıntılardan temizlenerek, Yaşanabilecek hale getirlmesi için verilen hizmetdir. Bu Hizmeti verebilmek için Öncelikle kullanılan malzemeler ve bu malzemeleri kullanan ekiplerin egitimli olması çok önemlidir. Eger kullanılan malzemeti doğru kullanılmaz ise evdeki kullanılan alana zarar verebilir. ve maddi hasarlara sebep olabilir.

  •  Ataşehir Tadilat Sonrası Ev Temizliği Nasıl yapılmaktadır.

 Ataşehir Tadilat Sonrası Ev Temizliği ; Biz Baktem Temizlik şirketi Tadilat sonrası Temizlik Şirketi olarak Evlerinizin de temizliğinde sizlerin en iyi yardımcısı bizleriz. Ataşehir’da Uygun Fiyata Ev Temizliği hizmetimiz ile  Yanızda olmaktan guru duyacağız

Evin içine ilk girdiğimiz zaman, evin durumunu Ekip başımız Tesbit eder ve eğer var ise Müşterinin talebini ilk ağızdan dinler notlarını alır. İşler bu durumun tesbit’i ile paylaşılır. İlk Olarak Var ise evin içindeki kaba tadilar atıkları toplanır ve uygun bir alana atılmak üzre toparlanır. Duvarların tozu “ mikro fiber mop ” ile  alınır. Yerlerin toz ve pısliği toparlanıp Yanımızda getirdiğimiz Çöp poşedin de toplanır. Bu işlemin ardından bir arkadaşımız mutfakta Mutfak dolaplarının içlerini, Çekmece v.b. Alanları vakum vesilesi ile toz ve pisliklerinden arındırarak silime hazirlamakta. Bir başka arkadaşımız ise pima pen ve camların temizliği ile ilgilenmektedir.

 Ataşehir Tadilat Sonrası – Odaların Temizliği

Odaların temizliği ; Bu işler yapıldıktan sonra duvar ve yerlerin temizliği ile ilgilenen arkadaşımız vazifesini yerine getirmiş ve bir sonraki vazifesinin başına geçmiş olur. Odaların içindeki kapı, piriz, petek zemin(parke) Köpük vesilesi ile temizlenir.Uzerindeki tadilat sonrası artıklarından arındırılarak ter temiz bir şekilde Kapılar kapatılır.

 Ataşehir Tadilat Sonrası – Mutfak Temizliği

Mutfak Temizliği ; Mutfak En dikkat edilmesi gereken yerlerin başında gelmektedir. Hem kullanılan malzemeler, hemde temizlik yapılacak alanın önemine binayen  Burada kullanılan mez kimyasal ürünler İnsan saglıgına direk etki eden maddelerdendir. Biz Bu bilinç ile egitilen personellerimiz sayesinde bu bu konuda sizlere gönül ferahlığı ile bir hizmet sunmaktayız. Arkadaşımız Kaba toz ve pisliği e-süpürge vesilesi ile arındırdıktan sonra alanlara uygun  malzemeler ile dolap yüzeyleri, Çekmece  iç ve diş yüzeyleri, Fayanslar v.b alanları Tadilat artıklarından dezenfekte ederek temizler.  Mutfak Zeminini ve kapıları da temizledikten sonra mutfak kapısını kapatarak zeminin kuruması saglanır.

 Ataşehir Tadilat Sonrası – Banyo & WC Temizliği

Banyo & WC Temizliği ; Banyolar ve WC ler de Temizlik konusunda titizlik gerektiren yerler arasındadır. Tadilat artıkları, boya, Kireç vb tüm kirlerden dezenfekte edilmesi için gerekli kimyevi ürünler ve buhar desteği ile temizliği yapılan alanlar. tertemiz bir şekilde sizlere teslim edilmektedir.

Tüm bunlar yapıldıktan sonra varda balkonlar ve ortak alan olan hol temizlenir. Çelik kapı da kırlerinden arındırılarak eviniz gönül rahatlığı ile yaşanılacak şekle getirilir. Ekip Başı tutmuş oldugu notlar ve müşteri istegine aykırı alanların konturolünü yapar eksikler için rütüşler yapılır ve mişteriye  teslimatı yapılarak evden çıkılır. Evden çıkmadan önce Müşterimiz ile de Son bir konturol yaparak Onun da onayı alınmaktadır. Tüm Çüpler ve kaba atıklar en yakın çöp konteynırına atılır.


 Ataşehir Dolu Ev Temizliği – Ataşehir Eşyalı Ev Temizliği – Daire Temizliği

Ataşehir Dolu ev temizliği olarak adlandırılan ve isminden de çok rahat anlaşılacağı gibi Eşyalı ev temizliği hizmeti olarak sunulan bir hizmettir. Biz BakTem Temizlik olarak Ataşehir Dolu ev temizliği ( Ataşehir Eşyalı ev Temizliği)  hizmetimiz genel otalep gördüğü katagoriler içinde Ataşehir Genel Ev Temizliği ve Ataşehir Rutin Ev Temizliği  olarak ayrılmaktadır. Bu hizmetler ise çalışan hanımlar ve beylerin sosyal hayata iş hayatından bir vakit bulamamaları sebep olmaktadır. Durum böyle iken Birde ev temizliği ile uğraşamayanlar bir şirket ile anlaşmayı tercih etmektedirler.

Baktem Temizlik Şirketi Sizlere Her Türlü Ataşehir Ev Temizliği Hizmetinde yardımcınız olmaktadır. Ataşehir’da Uygun Fiyata Ev Temizliği şirketi


Ataşehir Genel Ev Temizliği

Ataşehir Genel Ev temizliği Adından da anlaşılacağı gibi Evin Genel Temizlik ihtiyacının profesyonel bir şekilde yapılma işlemidir. Peki bu işlem neleri kapsıyor? ve  Ve Uygulama Nasıl uygulanıyor?

Ataşehir Genel Ev Temizliği neleri kapsıyor?

Ataşehir Genel Ev Temizliği İçinde yaşanılan evlerin temizliği Olduğu için Evler genel olarak Ataşehir Eşyalı (Dolu) Ev temizliği olarak ta adlandırabiliriz. Evin içinde Eşyalar ; Halı, Kilim, Perde, Yatak, Yorgan, Koltuk ve Sandalye gibi Eşyalarında yüzeysel olarak temizliği Yapılmaktadır. Koltuk takımı temizliği Detaylı isteniyorsa Ekstra ücrete tabi olduğu için ayrı olarak hesaplanır.  Ataşehir’da Uygun Fiyata Ev Temizliği hizmetimiz ile sizlerinde Yanızda olmaktan onur duyacağız. Ataşehir’daki En İyi 10 Ev temizliği Firması arasında olmamıza ve müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile Ataşehir’da Uygun Fiyata Ev Temizliği hizmetimizden yaralanabilirsiniz.

Ataşehir Genel Ev Temizliği Nasıl Yapıyoruz?

ilk olarak evinize geldiğimizde personel sorumlumuz sizin özel isteklerinizi not alarak var ise bu isteklere göre bir keşif yapar ve bu keşif neticesinde iş dağılımını yapar. Genel olarak bu dağılım ortalama 3 kişi üzerinden anlatmak istiyorum, Bunun yanı sıra bu işlem Ataşehir Genel Ev Temizliği Yapılacak alanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir.

Yapılan iş paylaşımı genel olarak şu şekilde olmaktadır; bir personel Mop aparatı ile duvarların tozunu ve varsa örümcek ağlarını alır, bir diger personel ise perdelerın ve ve yorgan yatak gibi eşyaların havalandırılması temizlenmesi ve ya yıkanması ile ilgilenir mutfak için ise diger personel dolap içlerini temizleyerek düzenlenmesini sağlamaktadır.

Toz ve örümcek ağlarını aldıktan sonra Camların ve pimapenlerin temizliği ile ilgilenmektedir. Bu arada  eşyaların bir kısmı yıkama makinası ile yıkanırken  yorgan koltuk yatak gibi  eşyaların yüzeysel olarak silimi gerçekleştirilir.

odalardaki armetür tablo ve diger eşyaların  yapılarına uygun kimyasallar ile temizlenerek  kapılar ve petekler de temizlenerek yanlızca zeminler kalır. Mutfak da tertemiz bir şekilde temizlendikten sonra Banyo ve WC temizliğini gerçekleştirir. Burada da fayans ve mikro biyolojik temizlik ürünlerimiz ile tertemiz bir şekilde temizlenmektedir. Temizlenen yerde gibi eşyalarına asılarak odaların zeminleride temizlenir ve Genel Ev Temizliği İşlemimiz gerçekleşmiş olur.

Ekip sorumlumuz evin eksiklerini konturol ederek ev sahibi ile son bir kontrol yapar eksikler var ise rütüşler yapilarak ev Teslim edilir ve Bu İşlev son bulmuş olur.


Ataşehir Rutin Ev Temizliği

Kapsamlı Ev Temizliği
Ataşehir Rutin Ev Temizliği

Ataşehir Rutin Ev Temizliği sürekli yani Belirli periyotlar ile verilen bir hizmetimizdir. Ataşehir Genel ev temizliği ile aynı hizmetler olmasına rağmen En çok tercih edilen hizmetlerimizden bir tanesidir. Ataşehir’daki En İyi 10 Ev temizliği Firması  olarak Tercih edilmesinin en büyük sebebi Ataşehir gibi metropol şehirlerde aile bireylerinin genelde çalışıyor olması nedeniyle ev temizliği’ne zaman ayıramamakta olması olarak görünmektedir. Bu hizmetimiz süreklilik arz etmesinden dolayı Ataşehir Genel Ev Temizliği ile arasındaki bir farkı ise daha uygun fiyata veriliyor olmasıdır.

Merak ettiğiniz bir bilgi var ise aşağıda bulunan yorum kısmından Yorum yazarak bizlere sorabilirsiniz. Verdiğimiz hizmet Hakkında Çekinmeden yorumlar paylaşabilirsiniz.

Ataşehir Rutin Ev Temizliği neleri kapsıyor?

Ataşehir Rutin Ev Temizliği İçinde yaşanılan evlerin temizliği Olduğu için Evler genel olarak Ataşehir Eşyalı (Dolu) Ev temizliği olarak ta adlandırabiliriz. Evin içinde Eşyalar ; Halı, Kilim, Perde, Yatak, Yorgan, Koltuk ve Sandalye gibi Eşyalarında yüzeysel olarak temizliği Yapılmaktadır. Koltuk takımı temizliği Detaylı isteniyorsa Ekstra ücrete tabi olduğu için ayrı olarak hesaplanır.

Ataşehir Rutin Ev Temizliği Nasıl Yapıyoruz?

ilk olarak evinize geldiğimizde personel sorumlumuz sizin özel isteklerinizi not alarak var ise bu isteklere göre bir keşif yapar ve bu keşif neticesinde iş dağılımını yapar. Genel olarak bu dağılım ortalama 3 kişi üzerinden anlatmak istiyorum, Bunun yanı sıra bu işlem Ataşehir Rutin Ev Temizliği Yapılacak alanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir.

Yapılan iş paylaşımı genel olarak şu şekilde olmaktadır; bir personel Mop aparatı ile duvarların tozunu ve varsa örümcek ağlarını alır, bir diğer personel ise perdelerın ve ve yorgan yatak gibi eşyaların havalandırılması temizlenmesi ve ya yıkanması ile ilgilenir mutfak için ise diğer personel dolap içlerini temizleyerek düzenlenmesini sağlamaktadır.

Toz ve örümcek ağlarını aldıktan sonra Camların ve pima penlerin temizliği ile ilgilenmektedir. Bu arada  eşyaların bir kısmı yıkama makinası ile yıkanırken  yorgan koltuk yatak gibi  eşyaların yüzeysel olarak silinmesi gerçekleştirilir.

odalardaki armetür tablo ve diğer eşyaların  yapılarına uygun kimyasallar ile temizlenerek  kapılar ve petekler de temizlenerek yanlızca zeminler kalır. Mutfak da tertemiz bir şekilde temizlendikten sonra Banyo ve WC temizliğini gerçekleştirir. Burada da fayans ve mikro biyolojik temizlik ürünlerimiz ile tertemiz bir şekilde temizlenmektedir. Temizlenen yerde gibi eşyalarına asılarak odaların zeminleri de temizlenir ve Ataşehir Rutin Ev Temizliği İşlemimiz gerçekleşmiş olur.

Ekip sorumlumuz evin eksiklerini kontrol ederek ev sahibi ile son bir kontrol yapar eksikler var ise rütüşler yapılarak ev Teslim edilir ve Bu İşlev son bulmuş olur.


Ataşehir Doğal Afet Sonrası Ev Temizliği

Doğal Afet Sonrası Ev Temizliği
Doğal Afet Sonrası Ev Temizliği (Ataşehir)

Ataşehir Temizlik şirketi olarak Doğal Afet  gibi durumlarda siz Ataşehir halkının yanınızdayız. Bir çok sebeple başımıza farklı afetler ve felaketler gelebilmekte, bu  bazen bir yangın, bazen ise Aşırı yağan yağmurun sebep olduğu su baskını olabilmektedir. Yanın gibi yıkıcı etkileri olan  bir durum sonrasında en iyi ihtimal ile yangın sonrası is ve sis alana yayılarak temizliği Çok zor kirlere dönüşebilmektedir. Bu Su baskını olduğunda is daha farklı olmaktadır. Ama bir ortak noktası vardır ki oda maddi kayıplardır. Bu felaket ise genel olarak giriş ve bodrum gibi alanlarda olmakta ve bu alanlarda suyun birikmesiyle sonuçlanmaktadır. Bunun gibi Ataşehir Doğal Afet Sonrası Ev Temizliği ihtiyaçlarınıza uzman kadrolarımızla hizmetinize amadeyiz. Bak Tem Temizlik  Dogal Afet Ev Temizliği Ataşehir’da en büyük yardımcınız olacaktır.

Bizimle iletişime geçerek Ataşehir’da doğal afet temizliği ihtiyacınıza uygun fiyatlara hizmet alabilirsiniz.Merak ettiğiniz bir bilgi var ise aşağıda bulunan yorum kısmından Yorum yazarak bizlere sorabilirsiniz. Verdiğimiz hizmet Hakkında Çekinmeden yorumlar paylaşabilirsiniz.

 

 


Ataşehir Yangın Sonrası Ev Temizliği

Yangin Sonrası Ev Temizliği
Yangin Sonrası Ev Temizliği

Ataşehir’da insanların başına pek çok felaket gelebilmekte ve bunun çeşitli sebepleri olabilmektedir .Yangında bu felaketlerdendir ve çok yıkıcı bir durumdur. Böyle bir durumda ortak temennimiz Can kayıplarının olmamasıdır. Şayet maddi hasarlar bir türlü hal edilebilmektedir. Ülkemiz bu gibi durumda maddi manevi elinden geleni yapmakta yardımda bulunmaktadır. Biz Baktem Temizlik Şirketi olarak Ataşehir Yangın Sonrası Ev Temizliği İhtiyaçlarınıza çözümler üretmek için Çalışıyoruz.

Baktığımızda Ataşehir gibi büyük şehirlerde evler ve evlerin içindeki tüm eşyalar Sigortalanarak Güvence altına alınabilmektedir. Eğer Bu Güvenceyi Daha önceden evinize uygulamış iseniz Firmamız “Ataşehir Yangın Sonrası Ev Temizliği ” hizmetimiz sonrasında kesilen fatura ile birlikte başvuruda bulunarak kolaylıkla temin edebilirsiniz. Böylece Maddi olarak da bir kaybınız minimuma inmiş olacaktır. Ataşehir’da Uygun Fiyata Ev Temizliği hizmetimiz ile Zor gününüzde Yanızda olmaktan guru duyacağız

Yangın Sonrası Temizlik Şirketi Olarak gözlemlemiş olduğumuz şöyle bir gerçek var ki; Müşterilerimiz Evlerini temizlik sonrasında eskisi gibi yani sıfır haline döneceği gibi bir beklenti içinde olmaktadır. Bu konuda  Söylemek isteriz ki Ataşehir Yangın Sonrası Ev Temizliği Hizmetimiz genel olarak boya işlemine hazırlık olarak yapılmaktadır. Yani Duvarlara sinmiş olan is ve duman artıkları gibi boyanın yapılmasına engel olan  Tüm kir ve pislikleri temizlemek amaçtır.

Ataşehir Yangın Sonrası Ev Temizliği – Boyaya hazırlık nedir?

Yangın söndürüldükten sonra yükselen dumanların Duvarlara Tavana v.b gibi alanların  yanlızca temizlik ile çıkmayacağı bir gerçektir. Hem de Evin içinde muhakkak İs kokusu  kolay kolay cıkmayacaktır. Bu durumun ancak boyanarak kapatılmasını gerektirmektedir. Fakat bu seferde şöyle bir sorun ortaya çıkmaktadır. Boya yapacak olan arkadaşlar Sis olan zemine  boyalı rulo vurunca önce rulo sonra rulonun içine girdiği boya kovası is ile renk değiştirmekte ve boyaya sis kokusuda sinmektedir. Bu durum boyanın amacını yitirmesine sebep olmaktadır. Bu durumdan dolayı da Boya uygulamasından önce Muhakkak Ataşehir Yangın Sonrası Ev Temizliği  Hizmetinden faydalanmak zorunda kalmaktasınız. Bizim Yapmış olduğumuz Boyaya hazırlık da budur.


Ataşehir Su Baskını Ev Temizliği

Su Baskini Sonrası Temizliği
Su Baskini Sonrası Temizliği

Ataşehir Su Baskını Ev Temizliği hizmetimiz de Ataşehir yangın sonrası ev temizliği gibi bir başka felaketin ardından yapılan işlemdir. Eger Eviniz sigorta kapsamında ise Ataşehir Su Baskını Temizliği Hizmet neticesinde de fatura keserek bu  Felaketten de en az maddi kayıpla atlatmanız mümkündür. Ataşehir’da Uygun Fiyata Ev Temizliği hizmetimiz ile Zor gününüzde Yanızda olmaktan guru duyacağız

Detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Merak ettiğiniz bir bilgi var ise aşağıda bulunan yorum kısmından Yorum yazarak bizlere sorabilirsiniz. Verdiğimiz hizmet Hakkında Çekinmeden yorumlar paylaşabilirsiniz.

Ataşehir Evde Biriken Su Nasıl Temizleniyor?

Birçok Su baskını olsun  rögar den geri gelen suların oluşturduğu pıs sular olsun her ne olursa olsun Öncelikle alanın durumuna göre dalgıç motor  Veya sanayi tipi vakum olsun  gerekli ekipmanları İlk keşif veya müşteriden gelen bilgiler ile edinilen istihbarata göre belirlemekteyiz.

 Alandaki suyun tahliyesi  neticesinde varsa geri suyun gelip gelmediği tesbit edilerek geri tepen sutun önü tıkanır. Mekanın Genel temizliği Yapılır ve dezenfekte işleminin yapılmasıyla işlem tamamlanmış olur. Kısaca anlatmak gerekirse yapılan işlem Ortalama böyledir. Tabi Bu İşlem alanın durumuna göre farklılık göstermekle müşteri ile yüz yüze görüşülerek tesbit edilmekte ve müşteri bilgilendirilmektedir. Ataşehir Su Baskini Sonrası Ev Temizliği Hizmetimiz  Ataşehir da ssizlere bir telefon kadar uzaktır.


Ataşehir Ev Temizliği Şirketleri

Ataşehir bir çok Ev Temizliği Şirketinin  bulunduğu büyük bir şehir olması sebebi ile rekabet oranının da yüksek olduğu bir yer olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu sebeple Şirket Olduğunu iddaa eden fakat Hiç bir yasal geçerliliği olmayan merdiven altı işletmelerin de doğmasına sebep olmaktadır. Ataşehir Ev Temizlik Şirketleri Arasında seçim Yaparken Hakkında Şikayet olup, olmadığını Google Adresinden  Önüne ” şikayet BakTem Temizlik” yazarak da aratabilirsiniz. Biz kendimize güveniyoruz ve % 100 Müşteri memnuniyeti anlayışımız ile Ataşehir Ev Temizligi Şirketleri arasında Kaliteyi taahhüd ediyoruz. Ataşehir’da Uygun Fiyata Ev Temizliği Yapabilen Nadir Temizlik Şirketinden Bir taneside  Bak Tem Temizlik Şirketidir.

Siz Değerli müşterilerimiz Dikkat ediniz. Kendini firma gibi gösterenlere kullanılan kimyevi malzemeye Dikkat ediniz. İnsanımızı sömürenlere Dikkat ediniz. Ataşehir Ev Temizliği Sirketleri seçerken siz tercih eden, Biz tercih edilen olmaya devam edeceğiz. Bizimle iletişime gecmek için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ataşehir Ev Temizlik Şirketi -Ataşehir Ev Temizliği Şirketi  olarak Sizlere yardımcı olmanın yanı sıra Ataşehir Ev Temizlik Şirketi -Ataşehir Ev Temizliği Şirketi sizlere uygun fiyatlara  kaliteli hizmet vermeyi hedeflemektedir.


Ataşehir’daki En İyi 10 Ev temizliği Firması

Baktem Temizlik Olarak 2013 yılında kurulur iken Hedefimiz Ataşehir’daki En İyi 10 Ev temizliği Firması olma hayalimiz idi. Bugün Baktığımızda Bu hedefe ilerlediğimizi ve bu  başarının yanlızca bizim değil sizlerin de emeğinin olduğunun bilincindeyiz.bu  sebepledir ki 5 yıl gibi kısa süre içerisinde  Ataşehir’da Uygun Fiyata Ev Temizliği yapan  şirketleri arasında da kendimize yer bulmuş durumdayız. Ataşehir merkezli Şirketimiz Ataşehir’daki En İyi 10 Ev temizliği Firması olarak tanınmış  durumdadır. Müşteri merkezli Fiyat politikamız. Ekonomik olarak da Ataşehir’daki En İyi 10 Ev Temizliği Firmaları arasında yer almamıza sebep olmuştur.

Kurumsal kimliğini oturtmuş olan firmamız Her geçen gün tanınırlığını da Ataşehir dışında duyurmaktadır. Bunun en büyük sebebi ise gene Ataşehir Ev Temizliği Fiyatları için özel ve etkili bir çalışmanın sonucu olan Ataşehir’da Uygun Fiyata Ev Temizliği hizmetimiz ve  Ataşehir’daki En İyi 10 Ev temizliği Firması arasında gösteriliyor olmamızdır.

 

 


Ataşehir Ev Temizliği Fiyatları

Ataşehir Ev Temizliği Fiyatları Evin durumuna büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. Buna rağmen Ataşehir Ev Temizliği Şirketi arasında En Ucuz hizmet veren BakTem Temizlik Şirketi  Ataşehir’da Uygun Fiyata Ev Temizliği  Hizmeti verebilmek için çaba göstermektedir. Aklınızdaki sorulara cevap verebilmek için  Bize yöneltilen bazı sorulara burada cevap vermekteyiz.

Evin Hangi Duruma Göre Fiyat Belirleniyor?

Ataşehir Ev Temizliği Fiyatlarını etkileten durumlar;

  1. Evin  metrekaresi – Evin Büyüklüğü;  Ataşehir’da Ev Temizliği Fiyatlarını Etkileyen unsurların başında Temizliği Yapılacak Evin Metrekaresi etkilemektedir. Evin Buyukluğu halıyle içeride uygulanan işçiliğin artması ve kullanılacak malzemenin artmasına sebep olacaktır. Buda Ek Maliyet olarak Müşteriye yansıtılmakta hali ile Ücreti yükselten bir sebep olmaktadır.   Örnek: 2+1 100m2  evi ortalama 2 personel ile temizliyor iken ”  “3+1 150m2 evi 3 kişi anca temizleme imkanı bulabiliyor.”

  2. Evde sunulacak Hizmetin Türü; Ev temizliği  genel bir tabir olmakla birlikte Alt katagorilere Ayrılmış ve Bu şekilde kategorize olmuş durumdadır. Ataşehir’da Ev Temizliği Fiyatlarının bir başka feğişiklil sebebide bu durumdur. Örnek vermek gerekirse :    Normal bir Ev için ortalama hizmetler belli iken Su Baskını  Yangın Sonrası gibi Katagorilerde İşçilik  aşırı farklılık göstermekte buda fiyatları etkilemektedir.

  3. Hizmetin Talep Edildiği Evin Konumu; Ne alakası var diyebilirsiniz Bir çok şirket farklı bölgelerde olmasına rağmen Ataşehir’da Ev Temizlik Şirketleri gibi görünmekte ve Ataşehir’da Ev Temizliği Fiyatları Yol Faktörünü de Üzerine ek bir maliyet Olarak müşteriden temin etmektedir.

Sizler de Ataşehir’da Ev Temizliği Fiyatlarının maliyetlerini düşürmek ve kesenizden ek ücretlerin cıkmamasını istiyorsanız bu hususlara uygun olan  ve en azından Ataşehir bölgesin de ofisi bulunan Ev temizlik Şirketimiz Bak Tem Temizlik Şirketini Tercih edebilirsiniz.

 


Ataşehir’da Uygun Fiyata Ev Temizliği

Ataşehir’da Uygun Fiyata Ev Temizliği hizmetimizden Faydalanabilmek istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli Uygun Fiyata Ev Temizliği Ataşehir genelinde Çalışan birçok şirket arasında tercih sebebimiz olmakta en büyük sebepler arasındadır. Ataşehir’da Uygun Fiyata Ev Temizliği hizmeti verirken kaliteden ödün vermiyor olmamız  ve  %100 Müşteri memnuniyetini koruyabiliyor olmamız da başkaca bir başarımızdır. Ataşehir’da Uygun Fiyata Ev Temizliği sunmaktan ve bu işi profosyonelce Yapıyor olmaktan onur duyuyoruz.


İstanbul Ev Temizliği Şirketi Hizmet Bölgeleri 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.